PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137690}
7,7 322
oceny
7,7 10 1 322
Maljukgeori janhoksa
powrót do forum filmu Maljukgeori janhoksa

Meskie liceum jawi sie jako najgorszy koszmar, z sadystycznymi nauczycielami, a nawet najlepsi koledzy potrafia niespodziewanie wbic noz w plecy. A Jednak w tym koszmarze zdarzaja sie i przyjemne chwile (i nie chodzi tylko o randki z dziewczynami ;)
Absolutnie kazdy z chlopcow jest zafascynowany technika i stylem walki Bruce'a Lee.
Naprawde udane kino, bez infantylnych momentow (choc jest kilka scen komediowych) a jesli juz dochodzi do bojek to sa bardzo realistyczne (to nie produkcja martial arts).
Plus sporo amerykanskich przebojow lat 60/70 oraz motyw przewodni z "Once Upon a Time in China".

ocenił(a) film na 7
-Grail-

SPOILER. Jest prawie OK. To, co nieco raziło mnie w tym filmie, to pan wiecznie smutny (Sang-woo Kwone) w roli ciapy (role smutnych dupków lepiej do niego pasują) i kilka nielogiczności, np zachowanie Yu-jin (ta ucieczka bez słowa z Woo-shik'iem?). Mogło być lepiej, a tak 7, chociaż fakt faktem bardzo przyjemnie się to ogląda.

kaspric

Mam podobne odczucia - zachowanie Hyeon-suna bywało irytujące - ja rozumiem, że był nieśmiały, ale ta momentami totalnie zgarbiona sylwetka to lekka przesada. Podobało mi się jednak, że trochę się chłopak przetarł i w końcówce filmu nie poleciał z wywalonym ozorem za tą swoją lalą. Ogólny odbiór filmu - dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones