PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605456}
5,2 971
ocen
5,2 10 1 971
7,7 3
oceny krytyków

Maraton filmów grozy
powrót do forum filmu Maraton filmów grozy

Świetny!

ocenił(a) film na 8

Powiem szczerze, dawno się tak nie ubawiłem na żadnej horrorowej komedii! Chillerama to zgrabne połączenie tych gatunków w formie trzech różnych nowel filmowych zespojonych fabularnie czwartą. Całość opływa w oparach kiczu, tandety, absurdu no i... krwi :) Mamy tu prawdziwy miszmasz schematów, jest więc nietypowy monster movie z lat 50tych, naziplotation na modłę horrorów z lat 30tych, horrorowy musical, prześmiewcze mondo video no i zombie movie z elementami iście włoskiego sexplotation xD Dla każdego coś miłego... W filmie roi się ponadto od mnóstwa cytatów i skojarzeń z klasykami horroru i filmu w ogóle, każdy fan kina z łatwością wyłowi wiele takich smaczków podczas seansu. Nie jest to jednak kino dla każdego, zdecydowanie polecałbym fanom takich filmów jak Martwica Mózgu czy też miłośnikom dokonań filmowych Tromy. Jeśli przymknie się oko na kilka niedoskonałości i polubi specyficzny, trashowy humor to dobra zabawa gwarantowana!

użytkownik usunięty
nightmare_1985

"Martwica" to dla mnie mocne 8, tego czegoś zupełnie nie "przeżułem"... :(

ocenił(a) film na 5

Zgadzam się, ten film stoi na półce daleko od "Martwicy mózgu" czy np. "Planet Terror".

ocenił(a) film na 9
nightmare_1985

Zgadzam się. Film wymiata! Tak porąbany, że aż zarąbisty:)

ocenił(a) film na 9
KinoManiak_18

znacie jakieś podobne filmy?? Z góry dzięki za info

nightmare_1985

...więcej, da się w filmie zrobić stwór Frankensteina z izraelity tak żeby jego rodacy się nie pieklili? - Da się ;)

nightmare_1985

Zgadzam się!! Film genialny i strasznie śmieszny:)) Dawno się tak nie uśmiałam:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones