PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262162}
5,5 4 020
ocen
5,5 10 1 4020
5,4 7
ocen krytyków
Margaret
powrót do forum filmu Margaret

ja to juz chyba mam farta do nagrywanych filmów na polsacie... jak zawsze mam pytanie odnośnie końca filmu (zaznaczę jako spoiler żeby nie było) może ktoś mi powiedzieć jak film się kończy.
ostatnia scena jaka widziałam to jak Lisa wchodzi na szybko do sali gdzie zaraz ma odbyć sie kolejny akt wystawianej sztuki (operowej) przewijają sie ujęcia różnych osób i mi urywa. chyba że ktos moze podać jakiegoś linka samej końcówki. dziekuje z góry:)

nina2001

Zaraz był koniec. Matka i Lisa siedzą wpatrując się w kotarę, która jakiś czas pozostaje zaciągnięta, przy rozbrzmiewających taktach muzyki. Z Lisą zaczyna się coś dziać, jakby zbierało się jej na płacz, matka zerka na nią. Kotara się odsłania, artyści śpiewają, a Lisa stopniowo przechodzi z wstrzymywanego łkania w płacz, co udziela się i matce, choć w mniejszym stopniu. Wreszcie obie kobiety płacząc, rzucają się sobie w ramiona. Kamera podjeżdża od tyłu i widzimy ściskające się z płaczem na tle widowni, matkę i córkę, a za nimi scenę i śpiewaków. Koniec.

ulkas73

Bardzo bardzo dziękuje:)

nina2001

Bardzo bardzo proszę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones