PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629476}

Martwe zło

Evil Dead
5,7 52 571
ocen
5,7 10 1 52571
7,1 13
ocen krytyków
Martwe zło
powrót do forum filmu Martwe zło

ten film to płynący wąskim strumieniem ściek odchodów - a nie horror

Doom123123

No właśnie a szkoda bo nawet są tacy którzy nie oglądali pierwowzoru ale pomyśl sobie w ten sposób, że skoro zrobili gówniany remake to tym bardziej pierwowzór zostanie wyniesiony na piedestał.

Doom123123

Właśnie oglądam i muszę przyznać, że tak zrytego i chorego filmu dawno nie oglądałam. Nie wiadomo czy się bardziej śmiać czy bać, ni to głupie ni to straszne.

canditti

Przecież to jest film z serii, która zawsze była "zryta" i "chora". To tak jakby oglądać film animowany i narzekać, że postacie są animowane, a nie grają ich prawdziwi aktorzy...

ocenił(a) film na 8
Doom123123

uwielbiam pseudo inteligentow ktorzy nie moga zrozumiec ze caly film to byla seria przegeitych sytuacji, i to bylo celowe xd

ocenił(a) film na 6
kukurydziarz

Mnie zawsze dziwią ludzie którzy idą oglądać film o ludziach opętanych przez demona ze starożytnej księgi a czepiają sie tego że ktoś nierealistycznie opatrzył sobie rane. Tak swoją drogą to gdyby nie mieć apteczki pod ręką a byłby krwotok to taśma klejąca wcale nie jest takim głupim pomysłem. Amerykańscy żołnierze używali nawet superglue przy otwartych ranach byleby tylko zatamowac krwawienie. Więc używanie taśmy nie jest jakoś super dziwaczne bez bandaży. Pomijając fakt że to horror a nie dokument. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones