PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002591}
6,7 6 013
ocen
6,7 10 1 6013
5,0 5
ocen krytyków
Marzec '68
powrót do forum filmu Marzec '68

Jest mi tak bardzo przykro i ciężko. Ci bohaterowie mieli swoje własne dorosłe życie, miłość, seks, a to moi rówieśnicy. Niby banalny film finansowany przez TVP a jakoś tak mnie to ruszyło. Ja mam 23 lata i nie mam zupełnie nic, jestem osobą niepełnosprawną, walczącą z toksycznymi rodzicami, nie mam matury ani pracy ani prawa jazdy oraz jeszcze z nimi mieszkam. Jeżeli nic nie mam to oznacza, że nigdy o nic nie walczyłem? W tym roku podchodzę piąty raz do matury z Matematyki i w tym roku zdaję tylko ten przedmiot. Zawsze marzyłem o chodzeniu w glanach jednak rodzice nigdy na nic mi nie pozwalali. Zastanawiam się co by było gdyby gdybym w 2018 roku nie podszedł pierwszy raz do matury, czy co roku wahałbym się żeby podejść. Chciałem wtedy chyba udowodnić sobie, że jeszcze jestem silny. Pracuję ochotniczo w radio, szukam pracy, chodzę jako wolny słuchacz na Fizykę na UKSW. Bardzo się boję, że mimo nauki będę musiał zdawać całą maturę od nowa bez możliwości poprawy jednego przedmiotu. Od 15 roku życia zmagam się z zaburzeniami lękowo - depresyjnymi. Co ja mam robić?

friendsfan1

Kto pytał

bartiw2003

Piotr Najsztub

friendsfan1

i jak poszla matma

bartiw2003

Dzisiaj pisałem po raz piąty maturę z Matematyki. Mimo nauki nawet na siłę zapomniałem jak rozwiązujemy nierówność kwadratową i zawaliłem ciągi. Bardzo się boję, że będę musiał zdawać maturę co roku od nowa po pięciu latach za 350 zł. Chciałbym poprawić Polski, Geografię, Biologię i Fizykę bo podchodziłem do matury mając zaburzenia lękowo - depresyjne. Kiedy wróciłem do domu rzuciłem się na kolejne zadanie z przykładowego arkusza 2023, ale nie miałem siły go zrobić. Marzę o studiowaniu Fizyki i przeprowadzce do Łodzi w ucieczce przed toksycznymi rodzicami. Nie powiem Mamie, że chcę studiować Fizykę bo mnie wyśmieję bo jej nie umiem. Mój kolega z liceum w wieku 17 lat wyjeżdżał sam na wakacje za granicę, ja nigdy niczego w życiu nie miałem, jestem osobą niepełnosprawną. Co ja mam robić? Chciałbym mieć szansę na życie wedle swoich zasad. Jestem wolnym słuchaczem na Fizyce na UKSW.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones