PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98590}

Marzyciel

Finding Neverland
7,6 253 658
ocen
7,6 10 1 253658
6,8 25
ocen krytyków
Marzyciel
powrót do forum filmu Marzyciel

Nie rozumiem zakończenia xD jak oni znikneli ;d

ocenił(a) film na 7
nea_filmweb

a ja nie rozumiem po co taki temat;p

majer1221

Bo nie rozumiem tego 0,0

ocenił(a) film na 7
nea_filmweb

Zniknęli bo tak naprawde byli czarodziejami...wszystko jasne?

majer1221

heh :) ..

ocenił(a) film na 9
nea_filmweb

choć nie zepsuło mi to wrażenia, a wręcz dodało trochę do magii tego filmu to jednak też takie małe zmieszanie odczułam gdy oni zniknęli, i czemu została parasolka ;-)

ocenił(a) film na 9
Qlimi

przenieśli sie do Nibylandii, a parasol zostawili, bo tam nie pada i bylby niepotrzebny ;-)

użytkownik usunięty
nea_filmweb

a wiesz ze nie wolno na forum spojlerowac? Nie mogles napisac SPOJLER i zrobic kilka przerw zeby ktos taki jak ja, chcac poczytac opinie, pierwszej rzeczy jaka przeczytal - nie przeczytal wlasnie Twojego postu.... dzieki

ocenił(a) film na 9

chyba temat "zakonczenie" i "spojler" niewiele sie od siebie roznia?

użytkownik usunięty
szibi

ale pod tematem ukazalo sie to co autor napisal dalej wiec zobaczylem. Mogl wstawic pusty wiersz albo kilka slow spojler

ocenił(a) film na 9

a no to to tak, ale to raczej zbyt duzo nie mowi i nie popsuje Ci filmu. Moze wlasnie przez to uwazniej obejrzysz i poznasz odp na to pytanie, jak tak to sie podziel, bo ja sie sama zastanawiam, a ogaldac drugi raz mi sie nie chce ;)

ocenił(a) film na 9
szibi

A ja dzisiaj skończyłem oglądać ten film i to zniknięcie rozumiem jako wspomnienia, które też znikają jak oni. Przecież główny bohater przesiadywał tam całymi dniami. Natomiast parasol oznacza, że poza ludźmi i wspomnieniem została też jego cząstka, którą widzą ludzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones