PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7584}

Maska

Mask
7,5 12 189
ocen
7,5 10 1 12189
6,5 4
oceny krytyków
Maska
powrót do forum filmu Maska

Słońce

ocenił(a) film na 10

Niestety, nie obejrzałam pierwszych 30 minut i nie wiem jednej rzeczy. Czy promienie słoneczne miały na Rocky'ego jakiś zły wpływ?

ASCASA

Nie! nic takiego nie było..... A co sie skłoniło to tego pytania?

ocenił(a) film na 10
Naifu666

Ajajaj. Teraz już dokładnie nie pamiętam... Chyba mi chodziło o to, że główny bohater napisał jakiś wiersz o promieniach słonecznych. Chyba...

ocenił(a) film na 10
ASCASA

"These things are a drag: dust in my hair, holes in my shoes, no money in my pocket, and the sun shining on my face."
Tu nie chodzi o to, że słońce szkodzi Rocky'emu, mylę, że chodzi bardziej o to, że gdy słońce świeci na jego twarz, widać jego deformacje...

ASCASA

Brad Pitt zagrał chłopaka któremu szkodziło światło słoneczne, a właściwie słońce mogło go zabić i zabiło na końcu. Bylo to bardzo slaby film tez chyba z lat 80-tychę niestety nie pamiętam tytulu a w filmografii brada nie moge znaleźć moze ci sie te dwa filmy jakoś nałożyły, bo tematyka ponikąd podobna, choć "Maska" jest filmem zdecydowanie lepszym od tego o którym pisałam.

ocenił(a) film na 8
kamarza

Moim zdaniem Rocky nie lubiał słońca, ponieważ uważał, że nie zasługuje na to aby jego brzydką twarz oświetlały promienie słoneczne... Tak mi się wydaje.

ocenił(a) film na 8
SimonBtm

Podzielam opinię. Reakcje względem twarzy zapewne bywają irytujące i mogą jej właściciela do niej zrazić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones