PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020683}

Matka

The Mother
5,2 11 382
oceny
5,2 10 1 11382
3,7 6
ocen krytyków
Matka
powrót do forum filmu Matka

Paweł

ocenił(a) film na 10

Oj widzę dużo Panów zazdrosnych że 50letnia Lopez, która jest notabene świetną aktorką, lepiej gra Jamsa Bonda niż on sam. Wiem że woleli byście oglądać filmy z kobietami przy garach, no ale cóż. Ps a film jest świetny, każda scena, każda sekunda, jest dopracowana i przemyślana, film jest ciekawy i wciągający , a jak wam Panom nie pasuje to idzcie pograć w gierki video. Bo jak Lopez jest ładna w filmach to wam nie pasuje bo za ładna do filmu, więc się nie możecie skupić na fabule. A jak specjalnie trochę brzydziej się do filmu ubrała i dorobiła sobie jakiś brzydki makijaż żebyście się mogli skupic na filmie i na akcji, a nie na jej kobiecych kształtach to też wam nie pasuje, bo przecież strzelać to może tylko facet, bo jak kobiety się nauczą strzelać i świetnie im to wychodzi to wtedy co facet ma robić? Jejku nie zrozumcie mnie żle, świetny film, każdy kto go obejrzy to wie ze jest naprawdę dobry, a wy jedyne co macie do powiedzenia to zazdrość bo wam nie pasuje że kobieta jest taką świetną agentką. Zastanówcie się nad sobą, i mówię to jako facet który nie ma osobistych kompleksów więc nie zazdrości kobiecie że tak świetnie zagrała.

M_M_29

Witam pana doktora inżyniera nauk wszelakich. Tyle identycznych wątków na forum mało znaczącego filmu założonych przez pana (pod różnymi nickami) dowodzi, że albo A) ma pan jakieś wewnętrzne problemy ze sobą, B) jest pan trollem, C) A+B prawidłowe. Z poważaniem prof. miś Fozzie

ocenił(a) film na 10
wendy_time

Panie Wendy wie Pan że naśmiewanie się z tytułow naukowych świadczy o tym że nasmiewa się Pan z nauki, a wniosek z tego taki że pewnie ledwo Pan skończył podstawowkę. Wiem wiem cięzko uwierzyć że ktoś z tyloma tytułami naukowymi co ja, zdecydował się jednorazowo porozmawiać z debilem na forum filmwebu-już tłumaczę -robię to dla zabawy, żeby się z ciebie i twojego 'rozumienia' filmu pośmiać. Wiesz jaki mam ubaw? Widząc jak probujesz zrozumieć o co chodzi w filmie ale jesteś taki debil że nie rozumiesz, więc jedyne co ci zostaje to napisać ze film jest głupi żeby zapomnieć o tym że nie tylko nie skończyłeś podstawowki ale i nawet filmu nie potrafisz zrozumieć. Żegnam

wendy_time

Hehe dobre

M_M_29

Większość ludzi ocenia film jako słaby a nie aktorkę. Sam uważam ten film jako zrobiony na odwal.

ocenił(a) film na 3
M_M_29

Zostawiam komentarz tylko po to, żeby zobaczyć, ile osób będzie prowadzić dyskusję z trollem. Pozdrawiam!

M_M_29

powiedzmy sobie szczerze: to arcydzieło! Obywatel Kane na miare naszych czasów. Wiesz co robi ten film? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest film na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem, tfu, filmem? My otwieramy oczy niedowiarkom

ocenił(a) film na 7
M_M_29

Dokładnie. Do tego "produkcja Netflixa" i sławna piosenkarka w roli głównej, więc malkontenci "dla zasady" będą wynajdywać jakiekolwiek braki. To kino akcji i akcja jest- właściwie przez cały film, nie ma nudnych momentów. Jennifer Lopez zagrała świetnie, już kiedyś dała niezły wycisk w filmie "Nigdy więcej". Bardzo się cieszę, że reżyserzy decydują się na silne, kobiece postacie, ponieważ wiele jest podobnych filmów, w których głównym bohaterem jest mężczyzna. Warto jeszcze wspomnieć o pięknych ujęciach niezwykłego krajobrazu w tej produkcji.

ocenił(a) film na 10
notyourbunny

Na instagramie i we wszelkich mediach społecznościowych ludzie bardzo chwalą ten film i mega mega się im podoba. Nie bez powodu jest najlepiej oglądanym filmem w tym roku. Tak Lopez zagrała świetnie, a malkonenci z zazdrości zawsze będą wynajdywac jakieś braki .

notyourbunny

A więc kino akcji nie musi mieć logiki i może traktować widzów jak debili? Ja tak się czułem oglądając to dzieło. Tu nawet nie trzeba wynajdować braków bo one są zawsze i wszędzie i walą widza po pysku z siła tarana. Nic się kupy nie trzyma, kompletny brak logiki, postacie są kretyńskie, zachowują się bez sensu. Silne kobiece postacie to 90% dzieł netflixa więc nie wiem w czym ten film ma być wyjątkowy? Jeśli chcieli nakręcić dramat o matce i córce to po co im ta otoczka kina akcji? Mogli zrobić melodramat. Jak choćby "Niewybaczalne" z Sandrą Bullock, który to film jest całkiem podobną opowieścią tylko kilka klas lepszą i bez wciskania tam zbędnej w takim kinie akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones