PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500235}

Matki w mackach Marsa

Mars Needs Moms
5,6 5 134
oceny
5,6 10 1 5134
4,7 3
oceny krytyków
Matki w mackach Marsa
powrót do forum filmu Matki w mackach Marsa

Jak się okazało po raz kolejny mój gust okazał się inny niż większości osób oceniających tą bajkę. Nie dość, że animacja jest super sama w sobie to jeszcze jest to jedna z lepiej wykonanych animacji jakie widziałem w życiu !!! Nic tylko oglądać ! Polecam !

effendi360

A ja mam takie trochę mieszane uczucia. Przesłanie i ogólnie wartość merytoryczna filmu bardzo mi podeszła, ale do animacji, to jednak miałbym trochę zastrzeżeń. Chodzi mi o model poruszania się postaci, który był jak dla mnie trochę nierealistyczny (mułowaty?) jakby im kasy na lepszy procesor zabrakło :) Najwyraźniej widać to np. gdy biegnie główny bohater - brak płynności. Dla niektórych to jest pewnie szczegół, ale jak już się wiele animacji widziało, to zwraca się na takie rzeczy uwagę. Panowie z branży komputerowej robią to na dużo wyższym poziomie.

revolver

Zauważyłeś że akcja rozgrywa się na zupełnie innej planecie?
nieco z astrofizyki - mars ma znacznie mniejszą grawitację niż Ziemia.
W bajce Marsjanie poruszają się dość specyficznie oraz taką budowę posiadają, stąd nie mają aż tak wielkich problemów.
Główny bohater (po pojmaniu "grubaska i zeskoczeniu ponownym do wysypiska) zrzuca "pas" z obciążnikami, dlatego też ma problem z poruszaniem się płynnym.
Daję rękę że to był efekt zamierzony

qapocalypto

Nie, no coś Ty nie zauważyłem -_-


Nie wiem za kogo Ty mnie masz, że próbujesz mi tłumaczyć takie rzeczy (bez urazy), ale nie miałem na myśli grawitacji.

ocenił(a) film na 9
revolver

Akurat animacja jest na wyjątkowo wysokim poziomie. Performance capture i brak płynności? Nierealistyczny? Daruj, ośmieszasz się...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones