PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107377}

Mechanik

El Maquinista
7,6 138 837
ocen
7,6 10 1 138837
6,8 22
oceny krytyków
Mechanik
powrót do forum filmu Mechanik

Świetny

ocenił(a) film na 8

Jak dla mnie to jeden z lepszych thrillerów jakie widziałam w życiu. Może i czasami trochę nudnawy, ale strasznie podobała mi się ta tajemniczość która była przez cały film :) Prawie do końca zastanawiałam się o co chodzi i nie domyśliłam się tego jak jest naprawdę. A do tego świetna gra Christiana Bale, który moim zdaniem zagrał po prostu genialnie. I jeszcze jego wygląd, podziwiam go za to co zrobił ze sobą do tej roli :) Pamiętam że jak na następny dzień po obejrzeniu Mechanik w tv trafiłam na film 3:10 do Yumy to zastanawiałam się czy to na pewno ten sam aktor tam gra :)

Muszka_011

ten film jest zdecydowanie blizej gatunku dramatu niz thrillera ;p nudnawy ? niewiem kiedy. A co do Bale'a to jest Bale i tego sie nie da ogarnac co ten gosciu robi ze swoim cialem przygotowujac sie do rol-czapki z glow

ocenił(a) film na 8
sokkerowiec1

A to może tak, ale ja oglądając go czasami widziałam w nim coś z thrilera :P Ale z resztą nieważne, ważne że film jest świetny :) Może dlatego wydawał mi się nudnawy, bo nie było w nim nie wiem jakich akcji, ale pewnie to tylko moje odczucia ;)Tak, właśnie wiem że rola w Mechaniku to nie jedyne poświęcenie Bale więc naprawdę go podziwia za to co robi ;)

Muszka_011

widocznie mało widziałas...

Muszka_011

poza tym to nie jest thriller..LOL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones