PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107377}

Mechanik

El Maquinista
7,6 138 837
ocen
7,6 10 1 138837
6,8 22
oceny krytyków
Mechanik
powrót do forum filmu Mechanik

Przygotowuję prezentację maturalną na temat: "Motyw szaleństwa w literaturze i filmie". Chciałabym zapytać czy ten film można użyć do prezentacji? Oglądałam go wcześniej rok temu i wywarł na mnie ogromne wrażenie, ale dokładnie już go nie pamiętam. Wiem jednak, że faktycznie szleństwo się w nim przewijało. Jednak kiedy powiedziałam o tym nauczycielce ona nie wydawała się przekonana, dlatego chciałam się upewnić czy dobrze robię wykorzystując go do prezentacji.
To szaleństwo rozumiem tak, że Trevora po tym wypadku gnębiły wyrzuty sumienia, które doprowadziły go do bezsenności i nerwicy.

aga283

ten film odpada
zobacz lsnienie kubricka,lot nad kukułczym gniazdem(tam szlencow nie brakuje^^) formana..szalencem był tez kmicic z potopu,
mozesz napisac o misery stephena kinga,albo o doprowadzonej do szalenstwa rosemary w dziecko rosemary polanskiego...repertuar jest ogromny.pozdrawiam

JANmsciciel

http://www.filmweb.pl/film/Pi%C4%99%C4%87+film%C3%B3w+o+szale%C5%84stwie-2013-67 5979 :) to też może być

aga283

oczywiscie ze ten film mozesz uzyc.

Lsnienie czy kukulcze gniazdo to klasyczne filmy, klasyczni szalency, chcesz sie wyroznic i zrobic ciekawa prace uzyj mechanika. J.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones