PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181713}

Medium

The Dead Will Tell
5,8 863
oceny
5,8 10 1 863
Medium
powrót do forum filmu Medium

Film ogólnie taki średni, ale bardziej dobry niż zły. Ale fantastyczny początek - ta scena jak para biegnie w słońcu i ląduje na kocyku na trawie w celu wiadomym ;) Fantastyczne zgranie muzyki i obrazu - bardzo ciekawie filmowane - te prześwietlenia i przebłyski - super - jak zobaczyłam ten początek to myślałam, że film będzie nieziemski no ale niestety później prawie nie ma taki scen. Następnie sam początek - już po napisach - scena łóżkowa - też podobnie kręcona - taka świetlista i taka super miłosna. Nie widziałam tego w innych filmach - takiego stylu - z jednej strony mało widać, a z drugiej strony to jest takie nasycone emocjami - w tej scenie łózkowej (niestety króciutkiej) unosi się miłość. Nawet nie to że porządanie, ale taka ciepła przyjemna miłość (nie chodzi mi o fizyczny stosunek tylko o uczucie). Reszta filmu niestety średnia, bez tego ciekawego filmowania. Nie rozumiem dlaczego bo przecież można by w ten sposób zrobić całość i wyszło by coś świeżego i nowego. Jest jeszcze pare ładnych scen, ale film jest trochę za bardzo przewidywalny, trochę za prosty, no czegoś w nim brak. Mimo wszystko jednak warto zobaczyć dla tych paru scen na początku. Jest jeszcze piękny widok w miejscu morderstwa (jakby ogród) no ale piękne widoki nie są rzadkością w filmach więc nie jest to nic odkrywczego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones