PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691254}
6,8 5 827
ocen
6,8 10 1 5827
Miasteczko bohaterów
powrót do forum filmu Miasteczko bohaterów

Film bardzo schematyczny, nic tu nowego - to jednak można jeszcze znieść - najbardziej drażnią mnie te "ich tańce". Jedna myśl wtedy mi się nasuwa czy kółka/lekcje tańczenia na rurze w amerykańskich szkołach też już są/ planują wprowadzić....
- to jest jakaś masakra! Wychowywanie taśmowe takich Boisonse (ku** - nawet nie wiem jak to pisać) Lopezówek i innych estradowych gwiazdeczek xxx/ prostytutek od najmłodszych szkolnych lat

ocenił(a) film na 4
ixxert

2 połowa znacznie lepsza- więcej emocji, więcej energii. Tak ogólnie to jednak średniawa
- ja oglądałem ten film gdzieś w 3-4 kawałkach tak po ok pół godziny, za jednym zamachem chyba bym nie dał rady ;)

ocenił(a) film na 6
ixxert

no nie wiem czy druga połowa lepsza, jest więcej melancholii, wszyscy cierpią i ta końcówka... dla mnie za mało pozytywnych emocji

ocenił(a) film na 8
Krzysztof1992

ciekawa wypowiedź "no nie wiem czy druga połowa lepsza, jest więcej melancholii, wszyscy cierpią i ta końcówka... dla mnie za mało pozytywnych emocji" to jaka jest idea oglądania dramatu skoro czujesz "za mało pozytywnych emocji" , przeciwnie końcówka była pozytywna.

ocenił(a) film na 7
ixxert

kur ... ludzie, to że tańczą po zajęciach z własnej woli, mają jakieś zainteresowania to źle ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones