PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32763}

Miejsce na ziemi

Here on Earth
6,9 3 721
ocen
6,9 10 1 3721
Miejsce na ziemi
powrót do forum filmu Miejsce na ziemi

Kelly ?!

ocenił(a) film na 4

Co myślicie o nim? Chłopak jakiego zagrał był... okropny. Nie wiem, jak mogli wymyślec żeby Sam do niego odeszła. Chyba nawet nie powiedział jej, że ją kocha. W przeciwieństwie do Jaspera. Prawie do końca miałam nadzieję, że to się mądrzej ułoży, a tu nic z tego. Według was, który był "szczerszy" jako Jasper bądź Kelly?

KateFox

moim zdaniem to jasper ...widać było ,że ją kocha ...szkoda mi go było, kiedy mówił Kellyemu ze on ją kocha i nie może patrzeć jak ona wpatruje się w kelly...byl spoko kolesiem ..nie iwem co ona widziala w tym Kellym =/

ocenił(a) film na 4
ewelina_24

Widzę, że myślimy podobnie. Tez nie wiem co ona w nim widziała. Mnie się w ogóle nie podoba. I ogółem było mi żal Jaspera.

KateFox

no nie ?? byl taki smutny i przygnebiony

KateFox

uważam, że macie rację, Jasper był taki uroczy i śliczny... a poza tym był szczerszy. Kelly był brzydki, a przede wszystkim taki sztuczny... do końca filmu miałam nadzieję, że Sam zostanie z Jasperem, ale się zawiodłam... było mi go szkoda :( Myślę, że może gdyby inny aktor grałby Kelly'ego odniosłabym inne wrażenie, po prostu źle mi się kojarzy ten aktor (nie wiem czy może kojarzysz "American Pie") Złe zakończenie

ocenił(a) film na 4
paulita92

American pie kojarzę, idiotyczny film. Faktycznie, może gdyby grali na odwrót to byłoby lepiej?

paulita92

Dokładnie. Powinna wybrać tego uroczego, kochającego itd. a nie jakiegoś bogatego egoistę, który umie tylko wydawać forsę swojego tatusia!

KateFox

o tak! zgadzam sie, jakby zamienili aktorów to by bylo wszystko ok ;) a tak.... ;/

ocenił(a) film na 10
wrednarudamalpa

Mi sie podobala rola Kelly'ego. Wogóle wole tego aktora niż Hartnett'a. Samantha poprostu przeczuwała że Kelly jest nie tylko nadzianym kolesiem.

ocenił(a) film na 10
mona_7

Mona zgadzam sie z toba:P Nie lubie Hartnett'a,jego rola tez mnie zbytnio nie powalila.Natomiast podobala mi sie zmiamna jaka nastapila w Kelly'm

_Mia_

Czy wam odbiło?!
Hartnett jest boski! A ten drugi... do bani!

ocenił(a) film na 5
KateFox

Poplakalam sie na tym filmie.. ale tylko dlatego, ze jasper tak cierpial. ciagle czekalam kiedy wreszcie sam 'zmadrzeje'.. PS. zgadzam sie z przedmowczyniami - dobor aktorow jest niezwykle wazny.. bo gdyby to josh zagral role kellego to bylaby calkiem inna bajka;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones