plakat filmu Moja noc u Maud

Moja noc u Maud

Ma nuit chez Maud
7,5 2 743
oceny
7,5 10 1 2743
4 492
chce zobaczyć
7,4 10
ocen krytyków
{"rate":7.4,"count":10}
{"type":"film","id":32740,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Moja+noc+u+Maud-1969-32740/tv","text":"W TV"}]}
Moja noc u Maud
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


Jean-Luis (Jean-Louis Trintignant) to młody idealista, katolik, który poszukuje idealnej partnerki. Podczas mszy w kościele zauważa dziewczynę, która wydaje mu się uosobieniem ideałów których poszukuje. Nie znając jej, decyduje, że zostanie ona jego żoną, nie znajduje jednak odwagi, aby do niej podejść. W czasie przyjęcia wigilijnego jegoJean-Luis (Jean-Louis Trintignant) to młody idealista, katolik, który poszukuje idealnej partnerki. Podczas mszy w kościele zauważa dziewczynę, która wydaje mu się uosobieniem ideałów których poszukuje. Nie znając jej, decyduje, że zostanie ona jego żoną, nie znajduje jednak odwagi, aby do niej podejść. W czasie przyjęcia wigilijnego jego przyjaciel, filozof Vidal (Antoine Vitez) zaprasza go do domu swojej przyjaciółki Maud (Francoise Fabian), bogatej i pięknej rozwódki.

Moja noc u Maud zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.