PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38165}

Moja siostra

À ma soeur!
6,1 1 146
ocen
6,1 10 1 1146
6,3 6
ocen krytyków
Moja siostra
powrót do forum filmu Moja siostra

ten film mial byc poprostu szokujący i taki byl. tylko ze poza tym powinien pełnić jeszcze jakąś funkcje a niestety to było tyle. nie bylo w nim tak naprawde niczego zastanawiającego. tak to szokujące ze ich rodzina byla tak chora ale znowu powtarza nam sie tu pewien przymiotnik który niczego więcej tu nie wnosi

glithch

Post może zawierać treść zdradzającą fabułę - nie wiem jak to oznaczyć :P

Już się wypowiedziałem w innym poście na temat zakończenia. Uważam, że film da się obejrzeć bo jest naturalny a zakończenie filmu nie jest jakąś paranormalną osobliwością. Takie rzeczy się zdarzają niezależnie od naszych planów.
Wiem , że chodziło autorowi postu o całość treści a nie samo zakończenie i mój post też nic nowego nie wnosi jak ten film :D

W filmie nie do końca zrozumiałem co się później stało z chłopakiem, z którym ona była po scenie w której odwiedziła ich bodajże jego matka - w dalszej części filmu ona mówi , że nie może go zapomnieć (1 dostali zakaz spotykania się, 2 olał ją 3 matka zabrała ją jak najdalej od niego ) Film oglądałem dawno temu i nie pamiętam :)

Najbardziej absurdalna scena to gdy ta mała z wielkim spokojem mówi "on tego nie zrobił" bo rozumiem można mieć jakieś własne słabości i kompleksy, ale żeby poświęcić wszystko tylko dlatego by poznać czym jest seks to idiotyzm nawet jak na nastolatkę , która ma zboczenia seksualne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones