PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1016}

Moje własne Idaho

My Own Private Idaho
7,2 17 246
ocen
7,2 10 1 17246
7,3 16
ocen krytyków
Moje własne Idaho
powrót do forum filmu Moje własne Idaho

jest jedną z najlepszych, jakie kiedykolwiek widziałam. Jej urok polega na prostocie, takiej "dziecięcej" szczerości. W ogóle film jest niesamowity, specyficzny, ale wielu nie będzie się podobał. Co z resztą chyba dobrze o nim świadczy :)

ocenił(a) film na 10
Meneva

ta scena to nie tylko mistrzostwo nastrojowe, ale tez mistrzostwo operatorskie!! Cienie układaja sie tak, ze nie widac czy Steve i Mike się całują, czy nie. Wszystko jest tak niezręczne, tak subtelne...

ocenił(a) film na 10
kata_strofa

racja, to najpiękniejsza scena z całego filmu, a co ciekawe wcale jej nie było w oryginalnym scenariuszu Van Santa, River Phoenix wymyślił to wszystko jak pracował nad rolą..

(Mike) Co ja dla ciebie znaczę?
(Scott) Co dla mnie znaczysz?...Mike, jesteś moim najlepszym przyjacielem.
(Mike) Wiem, tak wiem,... przyjacielem....Przyjaźnimy się, to świetnie...Tylko ja...Nie nic...Możemy być przyjaciółmi.
(Scott) Sypiam z facetami tylko dla pieniędzy.
(Mike) Wiem.
(Scott) Dwóch chłopaków nie może się w sobie zakochać.
Mike) No, nie wiem...Wiesz ja...ja mógłbym kogoś kochać, nawet gdybym nie dostawał za to kasy....Kocham ciebie, a ty mi nie płacisz...

chyba tak to jakoś szło..;)))

Meneva

masz racje naprawde świetna scena!poraża szczerością i naturalnością zagrania!!!!!!!!!!!!ale river niemiał wyboru u musiał ta scena zagrać genialnie w końcu to on ja napisał!!!!!!!!!1

Meneva

Zgadzam się z wami. Scena przy ognisku jest jedną z najlepszych scen w tym filmie,jest niesamowita. River wspaniale zagrał Mike Watersa.

użytkownik usunięty
Meneva

Zgadzam się. Świetna scena. River jest w ogóle genielny. Film rewelacyjny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones