PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1016}

Moje własne Idaho

My Own Private Idaho
7,2 17 246
ocen
7,2 10 1 17246
7,3 16
ocen krytyków
Moje własne Idaho
powrót do forum filmu Moje własne Idaho

Film Gusa jest niezły! Już nawet nie zaskoczył mnie fakt,iż inspiracją była sztuka Shakespeare'a,nawet nie przesłanie i treść ideowa filmu, nawet nie sceny, ale najbardziej rola Keanu Reeves'a! jeszcze nie widziałem jego roli w takim właśnie charakterze;)))
A jeśli chodzi o sam film to jest moim zdaniem po0 prostu dobry. Opowiada przecież o odwiecznych problemach i pragnieniach jednostki-miłość, wyobcowanie, przyjaźń, cheć zrobienia kariery i wiele, wiele innych!! Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych filmow ukazujących przyjaźń, ba! miłość miedzy mężczyznami! Film tak naprawde o wyalienowaniu jednostki, zagubionego chłopca, który poszukuje wsparcia i kogoś, kto by go tak bez reszty pokochał!
Poza tym śwqietne zdjęcia, sceny zagrane przez głównych aktorów są bez zarzutów-gra akjtorska po prostu na poziomie, muzyka też niczego sobie! Dla mnie 10/10!!!!
pozdrawiam!
ps. tak na marginesie jesna z drugoplanowych ról obejmuje obecny basista grupy Red Hot Chili Peppers! Może już ktoś to zauważył wiec prosze o wyrozumialość w razue co!! :)))

depeszszsz

oj ,oj depeszoffcu.. ten basista to Flea, jest wymieniony, gra Buda(?)..

izer0

tak tak to jest flea...zreszta gus lubi go obsadzac w epizodycznych rolach...bo niewiem czy zauwazyles ale pojawia sie tez w remaku psychozy ktory nakrecil gus :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones