PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1096}

Monty Python i Święty Graal

Monty Python and the Holy Grail
27 189
chce zobaczyć
8,1 34
oceny krytyków
Monty Python i Święty Graal
powrót do forum filmu Monty Python i Święty Graal
dariodiablo

jak czytam tego typu komentarze to myślę że na prawdę powininem

ocenił(a) film na 6
ANDRe2309

Zgadzam się z przedmówcą... każdy ma jakieś pojęcie o kinie, lub nie, ale to nie znaczy, że skoro film jest w pierwszej setce wszyscy muszą do tego się dostosować. Ja dałem 6/10 i jak na mój gust jest to ocena w sam raz dla tego filmu

ocenił(a) film na 10
ANDRe2309

"na prawde" powinieneś

ocenił(a) film na 4
pablossoyos

Był nudny i nie śmieszny .

ocenił(a) film na 6
dariodiablo

a ja dałam 6 i się nie wypiszę!

dariodiablo

Jak się patrzy na twoje oceny, to człowiek na prawdę nabiera wiary, że "znasz się" na filmach jak mało kto.

ocenił(a) film na 9
cav_filmaniak

"NAPRAWDĘ"!

ocenił(a) film na 5
dariodiablo

u mnie tylko 5 i nie czuje zebym z tego powodu sie musial z filmwebu wypisywac ; ) i chociaż lubie angielski humor m.in. serie Blackadder polubilem, to ten Monty Python praktycznie wogole mnie nie smieszył, stąd też moja ocena, co nie znaczy, że może inna część Monty Pythona też mi sie nie spodoba, zobaczymy :)

ocenił(a) film na 4
zar_lukasz

Ja dałem 4/10 Zdecydowanie nie śmieszny. Więszkość czasu psychodeliczny i nużący dopiero pod koniec trochę akcji i parę rozwalających scen, ale to za mało. Za dużo psychodelicznej niepokojącej durnoty większość czasu.

ocenił(a) film na 3
dariodiablo

masakra 3 to maks za ten film!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
StaCHU_filmaniak

dla mnie 8/10 ale jak kogos nie smieszy to normalne ze da duzo mniej a nie bedzie udawal ze jest super i da 10 bo tak mu kaza
a nie kazdego bawi to samo, to chyba logiczne

ocenił(a) film na 10
StaCHU_filmaniak

A ja uwielbiam właśnie taki humor, daję 10/10 z pełną premedytacją, ale jednocześnie wiem, jak specyficzne jest takie poczucie humoru.
(Co nie znaczy, że rozumiem jak można nie zwijać się ze śmiechu oglądają ten film. Brave brave sir Robin!)

ocenił(a) film na 7
dariodiablo

Ja akurat dałem 7. Nie jestem fanem Monty Pythona ale niektóre scenki mnie śmieszyły. Nie wszystkie. Momentami, jak na mój gust było zbyt abstrakcyjnie, wolę brytyjski humor w łagodniejszym wydaniu. Wiesz co mnie wkurza Dariodiablo. Fakt, że Pythonowcy mają się za lepszych i inteligentniejszych od tych, którym ten rodzaj humoru nie odpowiada. Filmweb jest demokratycznym portalem i każdy ma prawo wyrażać swój gust za jego pośrednictwem. Ani Ty ani nikt inny nie będzie decydował, kto się powinien wypisać a kto nie.

ocenił(a) film na 10
galladorn

ja tam dałem 10/10, bo to moim zdaniem najlepsze dzieło Pythonów, ale nikomu nie wmawiam tym samym, że jest idiotą i nie rozumie tego humoru. Chociaż prawda jest taka, że trzeba być nieco bardziej zdystansowanym i otwartym, żeby w pełni odebrać i zachwycić się skrajnym absurdem w wykonaniu Anglików. Dla mnie geniusz.

ocenił(a) film na 7
Tyrut

Nie twierdzę, że wszyscy Pythonowcy tak mają. W tym co piszesz jest coś na rzeczy. Być może nie mam wystarczająco otwartego umysłu. Może kiedyś zmienię zdanie.

ocenił(a) film na 6
galladorn

Dlatego przed założeniem jakiegokolwiek konta gdziekolwiek użytkownik powinien przechodzić testy, czy jest wystarczająco rozwinięty umysłowo na dialogi z normalnymi ludźmi. Są już specjalne szkoły dla tego typu ludzi, więc i czas zrobić z nimi porządek w internecie.
Nie odnoszę się jedynie tylko do wypowiedzi pseudo założyciela tematu, a całej tej upośledzonej ferajny w internecie.

RAC_79

Rozwinięty umysłowo człowiek nie powie że istnieje coś takiego jak "normalny człowiek"

ocenił(a) film na 6
kryszti

Nie moja wina, że obracasz się w niszowym towarzystwie. Jeżeli przez całe swoje życie nie spotkałeś normalnych ludzi twoja sprawa.Możesz co prawda pisać swoje opinie na ten temat, ale są mało warte, bo nie są pełne w tym temacie.

RAC_79

Brak słów na twoje ograniczenie... nie chodzi o moje towarzystwo. Powiedz geniuszu w takim razie czym jest normalność? Nie ma chyba nic bardziej subiektywnego, gdybyś posiadał jakąś inteligencję to byś się ten temat ze mną nie sprzeczał, wyjdź swoim umysłem poza debilne utarte schematy, poza swój marny horyzont to może zrozumiesz choć szczerze wątpię.Może są nic nie znaczące normy kulturowe(choć kultur jest tysiące) ale nie ma czegoś takiego jak norma jednostkowa, tyle lat masz a tego nie rozumiesz... no ale cóż inteligencja to cech wrodzona

ocenił(a) film na 6
kryszti

Dorabiaj sobie ideologie do pojęcia "normalny człowiek" Dorabiaj dalej :) Możesz sobie obrażać, ile chcesz w końcu to internet właśnie pisałem o takich jak ty w tym poście na, który mi odpowiedziałeś.Tylko, skoro nie rozumiesz co napisałem, to jest to twój problem, ale czego można się spodziewać takim obleśnym poście, który rozbiorę na :Obelgi i wartości merytoryczną.

Dla przedstawienia twojego "inteligentnego" podejścia do życia forumowego wybrałem twoje wypociny"

"1Brak słów na twoje ograniczenie
2Powiedz geniuszu
3gdybyś posiadał jakąś inteligencję
3wyjdź swoim umysłem poza debilne utarte schematy
4tyle lat masz a tego nie rozumiesz"

To ostatnie najlepsze apogeum twojej ignorancji:) Masz problem ze zrozumieniem tego co przekazuje a starasz się wytknąć mi błąd, którego Ja nie popełniłem:D

Reszta, która została to praktycznie ZERO jakiegokolwiek merytorycznego wydźwięku twojej wypowiedzi.
Zauważalny jest fakt, że nie lubisz ludzi i prawdopodobnie gardzisz nimi, ale swoje "krucjaty" prowadź z ludźmi, którzy przekazują taką samą wartość merytoryczną jak ty, czyli zerową.

Twoja ignorancja aż wylewa się w każdym poście co widać bardzo często na forum.Jesteś aż tak przegranym człowiekiem ?
Czy potwierdza się stara teoria wielu użytkowników forum, że gnębią cię w rzeczywistości a w internecie jesteś super hero ?

Bez odbioru, bo szkoda czasu na kogoś, kto myśli tylko jedną kategorią.

RAC_79

Miło że mi że wymieniłeś tylko to co rozumiesz co tylko potwierdza to co myślałe, choćbyś chciał to pewnie byś nie pojął tego co piszę, typowy idiota kierujący się sztywnymi, wąskimi społecznymi schematami. Zwykły prostak. I nie uważam siebie za inteligentego człowieka tym bardziej kłuje w oczy twoja głupota. Niewyobrażalny z ciebie hipokryta skoro wypominasz mi brak merytoryczności nie rozumiejąc tego co piszę i samemu nie zawierając w postach jakiejkolwiek treści. Ani mnie nikt nie gnębi ani w internecie nie jestem super hero.

U ciebie zaś nie ma żadnej wartości merytorycznej tylko typowy bełkot idioty, na szczęście większość ludzi jest niezdolna do myślenia więc możesz się czuć jak ryba w wodzie. A czegoś takiego jak normalnośc nie ma. Uważasz się za kogoś lepszego bo zostałeś zaprogramowany tak że myślisz że twoja iluzja i złudzenia są czymś więc niż nimi są. Tak myślałem że się nie odniesiesz do tego co napisałem i zrozumiesz tylko obelgi.

Śmieszne jest w tobie to że uważasz się za rozwiniętego umysłowego człowieka, nikt nie jest na tyle inteligenty by objąć rozumem własną głupotę, a idioci nawet jej u siebie nie zauważają, nic tylko można się z takich śmiać i na nich dowartościowywać, to ty jesteś na czele całej tej upośledzonej ferajny w internecie, ale masz się za wielce dojrzałego mądrego i co najlepsze "normalnego" człowieka. Tak to już jest że ludzie nawet nie zastanawiają się głębiej nad swoimi poglądami i nad tym co mówią. Totalny ignorant wypomina innym ignorancję beka na całego, a serio typowy bezrefleksyjny kretyn któy neguje wszystko co przerasta jego marną percepcję.

Ta jedną kategorią... właśnie ja staram się wyjść poza wpojone mi brednie, taki człowiek jak ty nie myśli bo tak jest prościej i chciałby żeby każdy celebrował swoją tępotę

RAC_79

Że ty czegoś nie rozumiesz nie znaczy że to nie ma sensu. Nie potrafisz odpowiedzieć czym jest normalność bo czegoś takiego po prostu nie ma

RAC_79

No i są ludzie i ludzie , lubię ludzi ktorzy nie szczycą się swoją głupotą i choć próbują myśleć a prostolinijna ograniczona masa która podąża za większością jak bydło za stadem nie ma dla mniej jakiejkowiek wartości, no i też czesto jestem niemiły z czystej zazdrości , bo mimo że jestem tępy to nie aż tak by być szcześliwym trybikiem w społeczeństwie. No i to raczej twoja wina ze odbierasz to co piszę jako obrazę , ponieważ nie masz do siebie dystansu zamiast zastanowić się nad tym co piszesz to jak dziecko(mimo 33 lat ) idziesz w zaparte, a tak w ogóle są ludzie na tym forum którzy mnie popierają także , nie każdy ma klapki na oczach i kwadratowy tok myślenia

dariodiablo

dla mnie ten film to dno 1/10 zupelnie nie wiem dlaczego jest tak wysoko oceniany...lubie filmy ktore sa tak glupie ze az smieszne ale ten jest tak glupi ze nadal glupi-jak dla mnie oczywiscie..bo wiem wiem kazdy ma inne gusta:)

ocenił(a) film na 9
dariodiablo

Więcej tolerancji dla, odmiennych od własnych, poglądów proszę, moi drodzy.

dariodiablo

Przepraszam za mocne słowa ,to pewnie przez to ,że od ponad 20 lat przebywam w Wielkiej Brytanii i Anglicy niezmiennie mnie śmieszą :)))))))) Pozdrawiam z krainy Robin Hooda i Sir Lancelota :)

ocenił(a) film na 7
dariodiablo

Tu chodzi tylko o to, żeby szanować gust innych, który może być odmienny od naszego. Wkurza mnie to na filmwebie jak ludzie się nawzajem najeżdżają, bo podoba im się co innego... Dajcie spokój, jakby wszyscy lubili to samo, to kręcono by tylko jeden rodzaj filmów.

dariodiablo

a oddać trzeba książeczkę partyjną ??

ocenił(a) film na 10
dariodiablo

Oj tam, oj tam. Nie każdy musi lubić absurdalny angielski humor. Ja go kocham miłością prawdziwą, ale znam osoby, którym nawet kącik ust nie drgnie podczas seansu. Niestety z większością z tych osób nie potrafię się dogadać, bo nie mają pojęcia kiedy żartuję. Pozdrów ciocię! Smacznego.

użytkownik usunięty
dariodiablo

każdy kto OGLĄDAł i dał temu filmowi 7 lub mniej ... nie istnieje. Ludzie, czy jest ktoś kto ten film widział zrozumiał i tak słabo ocenił? Jak można nie lubić tego, żywotu briana czy nawet portala 2?

dariodiablo

Ja dąłem nawet 1...

ocenił(a) film na 1
dariodiablo

1/10 nie mogę dać innej oceny filmowi, w którym szydzi się ze świętości.

ocenił(a) film na 9
dariodiablo

Każdy ma inny gust. Są ludzie, którzy ten film uwielbiają. Są tez osoby, którym się on nie podobał, albo dlatego że go nie zrozumieli, albo nie lubią takiego rodzaju komedii. Mimo że rozczarowałam się nieco zakończeniem, film uważam za rewelacyjny, pełen inteligentnego, choć zwariowanego i absurdalnego humoru. Monty Python taki już jest. Mnie do łez rozbawiły takie sceny, jak walka Artura z Czarnym Rycerzem albo czytanie w świętej księdze, do ilu trzeba policzyć przed rzuceniem świętego granatu :D

ocenił(a) film na 10
dariodiablo

przecież filmweb to potral miłośników filmowego popart nouveau, szybkich i wściekłych, zmierzchu, jackassa - to jak mają ocenić Montyego Pythona?

dariodiablo

na prawde warto??

dariodiablo

Ja z czystym sumieniem wystawiłem jedynkę. Wszystkie filmy Monty Pythona nie mają nic wspólnego z komedią a obok humoru to nawet nie leżały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones