PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605599}

Mordercza pogoda

Weather Wars
3,3 624
oceny
3,3 10 1 624
Mordercza pogoda
powrót do forum filmu Mordercza pogoda

Film obejrzałem na dwa razy. W jednym podejściu nie byłem w stanie, a jednocześnie mam taką zasadę, że jak już coś zaczynam oglądać, to wypada skończyć.
Filmik wybitnie dla dzieci, choć według mnie ma on pewien potencjał. Był oryginalny pomysł, ale skopano go do bólu i stworzono parodię, nafaszerowaną tandetnymi dialogami, naiwnymi "zwrotami akcji" i masą niezbyt sprytnie zawoalowanych niedociągnięć. Gdyby globalnie przerobić scenariusz, zaangażować lepszych aktorów i powierzyć reżyserię dajmy na to Rolandowi Emmerichowi, byłby z tego emocjonujący film katastroficzny. W każdym razie nie polecam widzowi powyżej 12 roku życia... :(

deeper_darkside

film klasy b.obejrzalem na 3 razy.taki niedzielno poludniowy polsatowski albo w stylu tv4.mozna sobie podarowac.efekty zrobione ze az w oczy kluja.gra aktorska hmm aktorzy grali i tyle w temacie.

ocenił(a) film na 1
spidermarx

Sam pomysł na film ciekawy. Gorzej z jego realizacją..

deeper_darkside

Gratuluję samozaparcia:-) Ewidentnie szkoda byłoby wydać kasę gdyby to było DVD, a nie seans sponsorowany przez TV4 czy inną stację telewizyjną. Te "efekty"... :-D Tak, dla dzieci jak pierwsza część Transformers- badziew dla bobasiastych:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones