PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605599}

Mordercza pogoda

Weather Wars
3,3 624
oceny
3,3 10 1 624
Mordercza pogoda
powrót do forum filmu Mordercza pogoda

Czemu ktoś w ogóle kręci takie filmy... tak przeglądam czasami różne fora, różne strony typu "filmweb"... i wiele produkcji (w tym ta) ma tak kiepską ocenę..a nawet i niższą.. Nie będę tutaj rzucał tytułami, bo wystarczy sobie samemu sprawdzić.. Nie wiem po co są takie filmy i dla kogo one są, bo na pewno nie dla kinomana... jakiegoś znawcy tematu..dla przeciętnego człowieka który sobie czasami obejrzy jakiś film też nie..... może dla maniaka kiczowatych filmów? Ale ilu jest takich ludzi? 0,2 % całego społeczeństwa? Sam nie mam czasami wielkich wymagań co do filmu i nawet w filmie który ma ocenę np 4... dopatrzę się fajnego filmu (taki do obejrzenia i bez zasypiania)... przy innych filmach.. nawet wysoko ocenionych zasypiam dla przykładu "Jak zostać królem" i "Czarny łabędź"... przy nich zasnałem gdy oglądałem pierwszy raz... potem przebrnąłem przez nie..ale nie zachwyciły mnie gdyż za tym gatunkiem nie przepadam... owszem, filmy patrząc pod pewnymi względami dobre a nawet bardzo dobre... ale dla mnie ogólne wrażenie to średniawo z nimi. Ale to kwestia gustu.. Natomiast ten film.. to nie wiem.. ani ciekawy.. ani jakiegoś scenariusza dobrego.. ani gra aktorska.. ode mnie 2/10

Labavi

Dla kasy. W Niemczech na przykład robi się dużo filmów TELEWIZYJNYCH i takim jest "Mordercza..."- dla kasy się to robi. Dodatkowo robiąc film z mniejszymi ambicjami nie narazili się na krytykę nominacji do "najgorszy..." itp. Dla aktorów ważne grać, nawet jeśli już do tego dojdzie w takim telewizyjnym filmie. Ważne by firma produkowała "normę" roczną:-).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones