PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549622}
4,8 63 301
ocen
4,8 10 1 63301
3,6 15
ocen krytyków
Movie 43
powrót do forum filmu Movie 43

To jest abstrakcja, przedstawiane sceny mają śmieszyć swoją nierealnością, trochę idiotyzmem, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu (kto obejrzy to zrozumie co mam na myśli), nie ma co sugerować się opiniami, to trzeba obejrzeć i samemu zdecydować czy jest się "za poważnym" na taki rodzaj wygłupów czy też ma się chociaż trochę dystansu do takich filmów, które nie są głupkowate tylko z założenia MIAŁY BYĆ GŁUPKOWATE po to żeby śmieszyć.
Mnie bardzo ciężko rozśmieszyć, a tutaj zaśmiałam się nie raz. Najlepsze sceny - z Kate Winslet i Halle Berry.

ocenił(a) film na 7
jonn

Tak... dobra zabawa :) tylko nie dla frustratów. :)

ocenił(a) film na 7
jonn

racja ja się bardzo uśmiałem przy tym, i myślę ogl ocena powinna być conajmniej 7,5:)

ocenił(a) film na 3
KubaczWTN

Ha hahahaha.

ocenił(a) film na 5
jonn

Moim zdaniem ten film jest odzwierciedleniem tego co dzieje się obecnie w telewizji. Parodia reklam i filmów. Naprawdę niewiele brakuje, może kilka, kilkanaście lat (jak tak dalej pójdzie) i takie coś będziemy oglądać w co drugim filmie. Ludzie się zezwierzęcają niestety.

ocenił(a) film na 7
Meliona

i tutaj również się zgadzam ^^

jonn

Tylko pytanie czy nie jest to poziom "American Pie", które jak zauważyłem cieszy się popularnością wśród gimnazjalistów/licealistów, bo bawi ich najzwyklejsze pokazanie jak gość onanizuje się przez skarpetę, albo nagi bieg iluś tam osób. To ma być humor? Sam jestem licealistą, lecz odechciało mi się oglądać po 2 minutach. Przy tych opiniach jakie są, najprawdopodobniej tutaj jest to samo. Można obejrzeć, żeby zobaczyć jak porządna komedia nie powinna wyglądać.

użytkownik usunięty
MillerPl

aleś ty dojrzały

American Pie moim zdaniem to zupełnie inny rodzaj komedii, którego bohaterowie mają pustkę w głowie i których cechuje kretynizm. Movie 43 - nie chce mi się już tłumaczyć dlaczego, ale to zupełnie co innego, dobrze obmyślane sceny, zupełnie inny rodzaj humoru.

jonn

jonn normalnie odpowiedział, a nie stara się poniżać sarkazmem w porównaniu do Lam noob. Cóż jako abstrakcyjny humor można podać Monthy Pythona, który jest w tym świetny. Tutaj natomiast nie znam sytuacji. Kończąc ten motyw, żeby nie zniżać się z poziomem jak jedna osoba już próbuje, to powiem, że "o gustach się nie dyskutuje".

Pozdrawiam, MillerPl

MillerPl

Jonn normalnie "odpowiedziała", bo jest kobietą lat 32 :) Racja o gustach się nie dyskutuje, dlatego zachęcam do obejrzenia i własnej opinii.

jonn

Przepraszam za nieporozumienie. ;)

ocenił(a) film na 7
jonn

w 100% się zadzam :D

ocenił(a) film na 4
jonn

przez to trudno go ocenić chyba dzikszego filmu nie widziałem xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones