2 godz.
6,7 416 239
ocen
6,7 10 416239
20 796
chce zobaczyć
5,3 13
ocen krytyków
{"rate":5.3076925,"count":13}
{"type":"film","id":108931,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Mr.+%26+Mrs.+Smith-2005-108931/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Mr. & Mrs. Smith
  • mysza003 ocenił(a) ten film na: 7

Można ogl dziesiątki razy i się dobrze bawić i zrelaksować. Pozytywnie .

• ZSGifMan ocenił(a) ten film na: 7

mysza003 Film całkiem dobry, właśnie odświeżyłem sobie go po latach, zapewne już któryś raz w HD, bo wydaje mi się, że już wcześniej widziałem jakiś czas temu w TV.

Pierwszy raz film widziałem dawno temu, zapewne jesienią 2005, na komputerku żony u teściów oglądaliśmy na nim, już wtedy starym rzęchu z 2001 roku, wiele ciekawych i teraz klasycznych filmów, a była to era DivX-a, sam jej środek podejrzewam nawet. Film całkiem miło się ogląda, nie pamiętam jak wcześniej, ale już mnie nie rażą brak realizmu i jakieś drobne idiotyzmy, film trzeba traktować jako fikcję dla rozrywki w czystej postaci i niejako pewien pastisz.
    Brad był jeszcze młody, miał bujną czuprynę, Angie nie miała wtedy jeszcze problemów zdrowotnych i w pełni miała czym 'oddychać' ;) Złote lata tej pary miały dopiero nadejść, czego chcieć więcej?

Polecam, dobra rozrywka, a po latach i to prawie 14-tu dalej się podoba.

• dezertx ocenił(a) ten film na: 9

ZSGifMan Ten film to swietna metafora związku małżeńskiego. Relacje między bohaterami i chemia między nimi to główne plusy. Te teksty kiedy sobie docinają są genialne
    "Strzelasz równie kiepsko co gotujesz" ;D

• ZSGifMan ocenił(a) ten film na: 7

dezertx Jedna ze scen, które mnie się najbardziej podobają, to gdy on przedzierając się przez sztachety w płotku przypadkowo wypalił w w szybę Merola i ta jego pełna skruchy mina, gdy próbuje jej tłumaczyć, że to był tylko 'wypadek', a ona zgarnia go na maskę niezbyt wierząc w te opowieści i wtedy dopiero robi się poważnie... zła! ;D

• Wisimito ocenił(a) ten film na: 6

mysza003 Dokładnie

• OmniModo ocenił(a) ten film na: 8

mysza003 No własnie i przecież o to przede wszystkim w takich filmach chodzi , czysta niczym nie skrepowana rozrywka (plus szczypta krytyki/sarkazmu na nowoczesne pary małżeńskie zamknięte w tych ich pseudo-wysublimowany podmiejskich rezydencjach)

• mateusz_kaczor_fw ocenił(a) ten film na: 8

mysza003 ej mi też się podobał. Takie tam zabawne kino akcji. Może nie jest wymagające ale takie miało raczej być. Nie pretendowało do wielkopomnego dzieła.