PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266333}

Mroźny wiatr

Wind Chill
5,7 12 119
ocen
5,7 10 1 12119
3,0 2
oceny krytyków
Mroźny wiatr
powrót do forum filmu Mroźny wiatr

Koniecznie obejrzeć w środku nocy, w samotności, ze słuchawkami na uszach. Jeden z
moich ulubionych filmów. Kolega napisał nie dla fanów Piły, znamienne i prawdziwe, w ten
film warto wejść, bezmyślnie ale w skupieniu, lecz bez oczekiwań że przerazi, dostarczy
silnych emocji fanom horrorów. To subtelny film opowiadający historię, skupiony na
bohaterach, elementy horroru psują obraz filmu, nie liczcie na zdumiewające efekty nic z
tych rzeczy.
Szkoda że tak nie wielu go widziało , nie wątpliwie znalazłby wielu miłośników.
Do tego filmu jeszcze wrócę, wrócę aby znowu to poczuć.

Muzyka Mansella (dzięki temu filmowi odkryłem faceta), zdjęcia Laustsena poezja dzwieku i
obrazu, klimat, sen...

ocenił(a) film na 10
mc_aural

dobra recenzja ale uwaga spoilery, jak ktos ogladal polecam dla przypomnienia lub zrozumienia:
http://horror.com.pl/filmy/recka.php?id=1441

ocenił(a) film na 9
mc_aural

Uważam dokładnie tam samo :)
Oglądałem w zimę, w nocy kiedy były ferie.
Byłem sam w domu ze słuchawkami na uszach. Genialny film :).
Jeżeli ktoś woli szybszą akcję, gdzie leją się litry krwi niech lepiej nawet nie ogląda i nie niszczy średniej bo film jest genialny.

ocenił(a) film na 10
The_BiLeK

w sobotę na polshicie :D

ocenił(a) film na 10
mc_aural

a ja wciąż nie mogę sobie poradzić z tą niską oceną tego świetnego filmu.

ocenił(a) film na 10
mc_aural

dzisiaj 01:30|Polsat
polecam

mc_aural

Chyba sobie żartujesz że komuś o tej godzinie będzie się chciało oglądać film... W dodatku na polsacie ostatnio jakieś 3 lata temu jak jeszcze oglądałem TV to pamiętam że reklamy trwały dłużej niż cały film żałosne, polecam wszystkim wyrzucić telewizor przez okno ;]

ElTabasco

"Chyba sobie żartujesz że komuś o tej godzinie będzie się chciało oglądać film..."

Przeciez to idealna pora na ogladanie filmu, zwlaszcza horroru.

sever

No wiadomo ale nie w TV reklamy są wykańczające ;/

ElTabasco

Byc moze sie myle, ale wydaje mi sie ze własnie w nocy puszczają o połowę mniej reklam niz o 20-tej czy 22-tej...

sever

Pojęcia nie mam jak pisałem wcześniej nie mam telewizora. Filmy oglądam na komputerze bo jest to po prostu wygodniejsze i mniej czasochłonne.
Co od filmu bardzo klimatyczny, ale raczej mało straszny.

ElTabasco

Wiesz, telewizory za okno to mozna sobie było wyrzucac jakies 5 lat temu, kiedy faktycznie nie miały one najmniejszego sensu. Teraz kiedy powszechne sa smart tv, wielkie ekrany i jest 3d - ogladanie na ekanie komputera nie ma najmniejszego sensu. ;)

sever

Ekran do komputera mam do internetu a mały nie jest bo 24 cale do filmów czy gier używam projektora ;]

ocenił(a) film na 10
mc_aural

Madre slowa!ja wlasnie za to kocham ten film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones