PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5483}

Mroczna dzielnica

Exit Wounds
6,6 15 350
ocen
6,6 10 1 15350
5,0 2
oceny krytyków
Mroczna dzielnica
powrót do forum filmu Mroczna dzielnica

Nie jestem rozczarowany po obejrzeniu tego filmu. Nie jestem, ponieważ nie miałem zbyt duzych oczekiwań. Kiedyś bardzo chętnie oglądałem filmy z Seagalem, teraz już nie tak bardzo. Nie dlatego żebym czuł się jakoś strasznie dojrzały i nastawiony na ambitne kino. Lubię się od czasu do czasu odmóżdżyć oglądając amerykańskie kino akcji. Ale ten film był strasznie przewidywalny. Jedyne co mogło zaskoczyć to ostatnia scena, podczas której nieźle się uśmiałem. 5/10.

ocenił(a) film na 10
galladorn

ee stary dajże spokój, ten film był super, masa akcji efekty na najwyzszym poziomie, seagal; w dobrej formie, dobra onsada7,5/10

ocenił(a) film na 5
EdwardNorton

To Twoja ocena. Ja mam jednak trochę inne oczekiwania. Nie zawsze "masa akcji" oznacza, że film jest dobry. Weźmy na przykład "Wejście smoka" - najlepszy moim zdaniem film z wykorzystaniem sztuk walki. Na początku akcja rozwijała się w nim wolno, ślamazarnie, by stopniowo przechodzić do bardzo ciekawej kulminacji. Widziałem kilka filmów z Seagalem, podobały mi się. Być może dlatego, że byłem trochę młodszy i miałem trochę inny gust. "Mroczna Dzielnica" jak dla mnie jest co najwyzej średnia.

galladorn

popieram autora film zajebiaszczy,,,fajne walki i efekty dużo sie dzieje... wejście smoka-rozumiem to b.dobry film no i przebija mroczną, ale inne filmy brucea lee wcale nie są takie świetne...a exit wounds to dobry akcyjniak...

ocenił(a) film na 5
edwardnorton25

Wszystkich filmów z Brucem Lee nie widziałem ale np. "Droga Smoka" niezbyt mi się podobała.

galladorn

Bruce dużo filmów nie miał:
Droga smoka
Wejście smoka
wIELKI SZEF
Wściekłe pięści
i chwilowy udział w Grze śmierci z 5min, bo rezztę kiepsko dubler dokończył -z resztą dość znany.-mnie ten film wogóle sie nie spodobał...

mroczna DZIELNICA TO DOBRE KINO AKCJI I KRYTYKUJĄC RÓWNOCZEŚNIE MOZNA SKRYTYKOWAĆ INNE FILMY AKCJI. Dlatego mysle że tych filmów nie można ze sobą porównać. Wejście smoka to klasyk kaRATE, a Mroczna dziel;nica akcyjniak z 2001. nie rozumiem twojej oceny 5/10. tak jak ocbenxcni poniżał się seagal,niszcząc swoje dobre imię... warto ten film zapamietać choćby dlatego że to przedostatni kinowy porządny film starego mistrza Seagala-który ostatnio tak sie poniżył w niektórych dvd filmach że wcale się nie dziwię ocenie na filmwebie. gdyby wiedział kiedy skońcZyć byłby juz legendą....teraz musi pracować nad pokazaniem się z dobrej strony ---nawarzył sobie piwa teraz musi je wypić, a prędzej czy później musi to zrobić. pozdro



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones