PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5483}

Mroczna dzielnica

Exit Wounds
6,6 15 350
ocen
6,6 10 1 15350
5,0 2
oceny krytyków
Mroczna dzielnica
powrót do forum filmu Mroczna dzielnica

Ostatni film Seagala stojący na wysokim poziomie. Oczywiście najlepsze były filmy z lat 80 i 90 - tych (np. Naznaczony śmiercią), ale ten też moim zdaniem zasługuje na wysoką ocenę. Niestety aktualnie SS gra głównie w niskobudżetowych gniotach klasy C. Szkoda.

użytkownik usunięty
holstensa

Popieram w 100 %.Koles sie stacza w filmowym swiecie... A szkoda bo dobra sensacje/akcje robil

ocenił(a) film na 9
holstensa

Oj tak.. Film swietny w kazdym calu. Wlasnie wlozylem plyte i odswiezylem sobie pamiec :) Juz trzeci raz. Szkoda, ze zaden nowy film z Seagal'em nie jest choc w polowie tak dobry, jak Exit Wounds. zczegolnie zawiodlem sie na tym filmie kreconym w Warszawie z Saleta w jednej z wiekszych rol :D
No i co tu jeszcze powiedziec - DMX tez sie sprawdzil, a jakos mam uczulenie na raperów zza oceanu. Ale on jest calkowicie rewelacyjny :)

holstensa

Niestety prawda. Mroczna dzielnica jakby kończy tego "Seagala" którego zawsze lubiłem (i lubię ale w dawniejszych filmach). Ewentualnie mogę go jeszcze tolerować w "Cudzoziemcu" czy nawet w "Poza zasięgiem" kręconym w Polsce. Ale te nowe produkcje typu "Zatopieni" czy "Wpół do śmierci" to niestety z całym zamiłowaniem do Seagala - kaszany. A szkoda...

ocenił(a) film na 7
hawkeye_tcz

7/10
Właśnie obejrzałem, również się z wami zgodzę. Lubię filmy z Seagalem, ten przypadł mi do gustu. Niestety jego najnowsze produkcje nie są zbyt ambitne i troszkę to boli. Ale cóż czego człowiek nie zrobi dla pieniędzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones