PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660365}

Mroczne nieba

Dark Skies
6,5 14 581
ocen
6,5 10 1 14581
Mroczne nieba
powrót do forum filmu Mroczne nieba

Pedofil z kosmosu!!!! Ciekawe jak to rozegrają :) Mino wszystko zapowiada się ciekawy film :) Obawiam sie ze tylko do czasu az pokaza obcego :/ Bedzie on pewno tym "standardowym" obcym jak np "Znaki". I tak czekam czekam :)

kosciej_99

trailer jest mocny, oby caly film taki byl

ocenił(a) film na 7
Agostino

Aż skóra na dupie mi się najeżyła:P

kosciej_99

Ale jak zwylke film bedzie kicha

użytkownik usunięty
Szczepanek

Widać że jesteś pozytywnie nastawiony na produkcje czekające na premierę...

Na pewno lepiej tak, niż wznosić chóralne okrzyki po obejrzeniu zwiastuna , a nastepnie hejtować, jesli nie daj boże, film nie dorówna oczekiwaniom.

użytkownik usunięty
kosciej_99

Zaraz a skąd wiemy że to kosmiczny pedofil?? Nie znalazłem nic o tym filmie.

A no stąd że ten obcy poluje na ich dzieci!!!!

użytkownik usunięty
kosciej_99

Hmm, a może che badania jakieś zrobić? No nie wiem, jakby to miało podtekst seksualny to rzeczywiście scenarzysta to chory człowiek

ocenił(a) film na 7

Może chcieli mu sondę analną zaaplikować, jakąś kolonoskopie czy coś???!!! HELOŁ wy tak na poważnie??!!! Po prostu go porywają do badań i tyle, jakiś gościu napisał w komencie, że pedofil z kosmosu a wy mu bezgranicznie wierzycie jakby to był jakiś mentor... Jest taka plotka, niektórzy w to wierzą, ja nie a mianowicie, że kosmici porywali kobiety i je zapładniali i tak powstawały hybrydy, pół kosmici pół ludzie i możliwe, iż tak właśnie będzie w filmie, chłopiec jest hybrydą i porywają go na badania albo coś... ale na pewno nie jes to pedofil... FACEPALM

ocenił(a) film na 7
WujekChu1ek

A na końcu filmu okaże się, że to po prostu komornik był:P

WujekChu1ek

Młodziaki podchwyciły temat o pedofilu i uważają że tak będzie :D hahahaha

ocenił(a) film na 7
kosciej_99

Zawiodłeś ich, zrobili sobie nadzieje a tu lipa pedofila nie będzie:P hehehehe

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

Pedofil z kosmosu? o.O
To ja wpadnę kiedy indziej... xD

A tak na serio to mam nadzieję że nie zawiodę się na tym filmie, zapowiada się obiecująco.

Trailer wygląda jak połączenie filmów "Poltergeist" i "Znaki", mam nadzieję, że się mylę i scenariusz zaoferuje coś ciekawego. Rozwój wypadków może być taki: rodzina, buzi buzi, coś zaczyna dziwnego się dziać, wszyscy myślą hmmm hmmm, ciekawe co się dzieje, pewnie padnie podejrzenie na rodziców że coś robią dzieciakowi, potem dzieciak zniknie, rodzice stoczą heroiczną batalię o swoją latorośl, zobaczymy trochę efektów, trochę bieganiny na lewo i prawo, aaa no i jeszcze będzie też wątek tych innych rodzin od dziwnych zdarzeń, a przed napisami koncowymi wszystko się wyjaśni - oby w ciekawy sposób.

użytkownik usunięty
Mirando 69

Oto moja fabuła:
Dzieciak żyje normalnie, widzi kosmitę, mówi że widział piaskowego dziadka, sąsiedzi wariują, ptaki atakują okna domu jak MIG-i na wojnie, w końcu rodzina ocknęła się, widzą dziwne zjawiska, w końcu Szarak postanawia się ukazać, przez pół filmu chce zdobyć dzieciaka, ale rodzina skutecznie mu to uniemożliwia, więc ten próbuje się dostać do statku, widać już światło pojazdu, kosmita włazi w światło, więc ojczym celuje z shotguna w stronę tajemniczego światła, Szarak zalicza headshota, i nie ma happy endu ponieważ na końcu widać napisy CDN. xDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones