PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236351}

Mroczny Rycerz

The Dark Knight
8,0 522 099
ocen
8,0 10 1 522099
8,0 51
ocen krytyków
Mroczny Rycerz
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz

W kinie tak jak większości ludzi film mi się super podobał. Po 2 latach leciał w tv, nie dałem rady do połowy obejrzeć. W 2024 wróciłem po raz trzeci i znowu do końca nie dałem rady, trochę dalej za połowę doszedłem i cały czas zastanawiałem się co ja widziałem w tym filmie. Akcja goni akcję, szybko się wszystko dzieje, ale nijak się to ogląda. Hit jednego sezonu, do jednego obejrzenia, tak jak Incepcja tego samego reżysera.

dubbelvla

A Interstellar? Czy Tenet?

ocenił(a) film na 3
Radoslaw_1917

memento, prestiż po 2 razy oglądałem w różnych odstępach czasowych i według mnie to najlepsze jego filmy; interstellar też był ok; bijatyki akcji typu batmany, incepcje, tenety - do jednego obejrzenia, ale za pierwszym razem dobrze się oglądało :-)

dubbelvla

Akurat tak się złożyło, że obejrzałem wczoraj po raz któryś i nie podzielam tego poglądu. Kapitalne dzieło zarówno na podstawie komiksu jak i kina akcji. Dla mnie majstersztyk! Ocena niezmiennie od lat najwyższa z możliwych. Incepcja podobnie, choć długo się przekonywałem do niej;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones