PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30641}

My, dzieci z dworca Zoo

Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo
7,3 47 121
ocen
7,3 10 1 47121
6,0 2
oceny krytyków
My, dzieci z dworca Zoo
powrót do forum filmu My, dzieci z dworca Zoo

:)

ocenił(a) film na 6

Film ok,ale jesli ktos najpierw przeczytal ksiazke,a potem obejrzal fim do bedzie czul wirlki niedosyt.pewnie,ze w 2 h nie zmiesci sie cala kasiazka i zycie,ale uwazam,ze najwazniejsze watkoi zostaly calkiem pominiete(szpital psychiatryczny,ojciec,prawdziwe kurestwo,a przede wszystkim przejscie na twarde narkotyki z miekkich).film jest ok,ale bez rewelacji

ocenił(a) film na 5
domisku 24

Ja wlasnie czuje taki niedosyt,film mi sie wogole nie podobal ;/zgadzam sie film trwal 2 godziny,a co najwazniejsze bylo w ksiazce to i tak bylo ominiete:/ksiazka tak mnie wciagnela ze przeczytalam w pare dni,dlatego skusilam sie obejrzec film,niestety zaluje:|...

ocenił(a) film na 6
domisku 24

Gdy włączyłam ten film po przeczytaniu książki, to na początku myślałam, że to jakaś 2 część czy coś... Strasznie się zawiodłam na tym, że nie było scen z wczesnego życia Christiane... Ale jakbym miała ogólnie oceniać to nawet OK.

ocenił(a) film na 6
diivette

zgadzam sie.gdybym nie czytala ksiazki,to film podobalby mi sie bardzo.niestety niedosyt i pominiecie najwazniejszych watkow sprawiaja,ze ma sie wrazenie,jakby ogladala sie calkiem zfabularyzowany film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones