PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30641}

My, dzieci z dworca Zoo

Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo
7,3 47 125
ocen
7,3 10 1 47125
6,0 2
oceny krytyków
My, dzieci z dworca Zoo
powrót do forum filmu My, dzieci z dworca Zoo

http://pl.wikipedia.org/wiki/Christiane_Vera_Felscherinow
Jakoś Christiane i Detlefowi udało się ułożyć życie :) szkoda tylko, że nie razem...

Romeeooo

ooo tak, szkoda, ze nie razem :(( liczyłam na to, że będą żyć "długoo i szczęśliwie" we dwoje ;/
No, ale cóż, i tak dobrze, że Im się udało rzucić nałóg.

Levis

Jednak takie nieprzyjemne filmy też mogą się dobrze kończyć..;)

ocenił(a) film na 10
Romeeooo

Fajnie, że tytułowa bohaterka jednak żyje. Swego czasu puszczono plotkę, że ona zmarła, lecz na szczęście to nieprawda. Pozdrawiam wszystkich fanów książki i filmu.

Romeeooo

całkiem niedawno wyczytałam [niestety nie potrafie znaleźć linku z artykułem] że Christiane wcale nie wiedzie się dobrze. Ponoć do czasu wychowywała sama syna w małym mieszkanku, ojciec dziecka jest od niej młodszy o 10 lat i nie iteresuje się dzieckiem, po za tym krucho u niej z pieniędzmi i chcieli jej odebrać syna/czy nawet odebrali.
Na koniec najgorsze, że prawdopodobnie wróciła do narkotyków.

Seylin

"Mieszkała w USA i w Grecji, w 1993 wróciła do Niemiec. W dalszym ciągu zmagała się z nałogiem narkotykowym, jednak w 1994 przeszła na program metadonowy. Powracała później do leczenia kiedy było to konieczne. Mieszkała ze swoim synem (urodzony w 1996) w Potsdam-Mittelmark. Ostatnio przeprowadziła się z synem do Amsterdamu gdzie ponownie wpadła w nałóg. Podczas wizyty w Berlinie w sierpniu 2008, decyzją władz straciła prawo do opieki nad dzieckiem. Wciąż otrzymuje listy od fanów, od czasu do czasu interesują się nią niemieckie media."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones