PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578577}

Na zawsze Laurence

Laurence Anyways
7,4 13 583
oceny
7,4 10 1 13583
6,4 18
ocen krytyków
Na zawsze Laurence
powrót do forum filmu Na zawsze Laurence

-)

ocenił(a) film na 7

Dolan sprawił mi tyle radości swymi dwoma filmami, że obejrze nawet adaptacje książki
telefonicznej, jeśli uzna że warto to zrobić.Brawo za odwage podejmowanych tematów.

tiago

dobrze powiedziane :) nie mogę się doczekać nowego dzieła, Xavier wkręca w swoją twórczość.

ocenił(a) film na 7
tiago

brakowało kogoś takiego w filmowym świecie.
jest absolutnie genialny.

medical_brothers

Potwierdzam. Uwielbiam. :)

tiago

Zakochałam się w geju :( Nieosiągalny i jeszcze gej. W tak młodym wieku świetnie zagrać w wyreżyserować filmy to prawdziwa rzadkość. I jeszcze jest piękny. Jestem pewna, że kolejny film z jego udziałem będzie świetny jak poprzednie.

tiago

kocham Cie! Xavier produkuje magie

użytkownik usunięty
tiago

A ta książka telefoniczna to wcale nie byłby zły pomysł... ;)

ocenił(a) film na 9
tiago

Nie mogę się doczekać <3

VinnySwapper

Jestem bardzo ciekawa jaki będzie jego trzeci film bo poprzeczke podniósł wysoko! Ma naprawdę wielki talent, od dawna szukałam kogoś takiego on jak on w kinie.

tiago

Tez z checia obejrzalabym ksiazke telefoniczna w jego wydaniu :)

tiago

cokolwiek nakręci,jeśli będzie to tak oczarowujące i owładniające jak jego poprzednie filmy to będzie dziełem sztuki....jest fenomenem mając w tym wieku na koncie już 2 nie dające się zapomnieć obrazy,obejrzę(jestem przekonana,że z wielką przyjemnością) wszystko co nakręci

Rioriel

uwielbiam te filmy też za wszelkie podobieństwa do "Mojego własnego Idaho", za plakat Rivera Phoenixa w "Zabiłem moją matkę", za podobny ubiór w "Wyśnione Miłości", za podobne kadry...chyba też lubi ten film

Rioriel

Zabiłem moją matkę było cudowne, klimatyczne, dojrzałe, Wyśnione miłości trochę zbyt manieryczne, ale też ciekawe.
i to mówię to oglądnowszy je w niechronoligocznej kolejności.

Ale uwielbiam go tym bardziej za wywiady z cennes na youtubie wpiszcie 'dolan on making a movie' i jeszcze kim się inspiruuje
"Bresson, nie zapominajcie o "R"" ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones