PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578577}

Na zawsze Laurence

Laurence Anyways
7,4 13 583
oceny
7,4 10 1 13583
6,4 18
ocen krytyków
Na zawsze Laurence
powrót do forum filmu Na zawsze Laurence

POP Dolan

użytkownik usunięty

Długo czekałem na taki film. Filmowe serce mi pękło, dopełnił wszystkie moje potrzeby i poszukiwania. Jest przemiana, jest miłość, głód wolności, łzy - szczęścia, histeria, namiętność i znów łzy. Swoboda i naturalność, tak naprawdę stają się istotą życia szczęśliwego. Prosta banalna zasada o której nam mówi ten film. Oczywiście przy okazji jest jak to u Dolana idealny wizualnie, bajeczne teledyskowe chwyty, perfekcyjne ujęcia. Dolan jest popowy i się tego nie boi, czym daje po pysku licznym miłośnikom tzw. "kina wyszukanego". Jest jeszcze inna sprawa: dobry scenariusz (co nie było tak oczywiste w jego poprzednich filmach). No i oczywiście mocne role. Melvil Poupaud i Suzanne Clément: odstawili koncert. Chcę się ich ciągle razem oglądać, ich wspólne sceny są wyśmienite. Polecam!

ocenił(a) film na 9

Pięknie napisane!

użytkownik usunięty
foxmulder

dzięki ;-)

ocenił(a) film na 10

Rewelacyjna recenzja! szczególnie "dopełnił wszystkie moje potrzeby i poszukiwania. Jest przemiana, jest miłość, głód wolności, łzy - szczęścia, histeria, namiętność i znów łzy. Swoboda i naturalność, tak naprawdę stają się istotą życia szczęśliwego"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones