plakat filmu Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego

Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego

The Naked Gun: From the Files of Police Squad!
7,2 86 644
oceny
7,2 10 1 86644
4 190
chce zobaczyć
7,1 12
ocen krytyków
{"rate":7.08333,"count":12}
{"type":"film","id":30762,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Naga+bro%C5%84%3A+Z+akt+Wydzia%C5%82u+Specjalnego-1988-30762/tv","text":"W TV"}]}
Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego
 • Netflix - https://www.netflix.com

  abonament
  za 34 zł
 • Chili - https://pl.chili.com

  wypożycz / kup
  od 9,90 zł
 • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

  wypożycz / kup
  od 9,99 zł


Porucznik brygady specjalnej, Frank Drebin (Leslie Nielsen), otrzymuje odpowiedzialne zadanie - ma chronić królową Elżbietę w czasie jej wizyty w USA. Monarchini grozi bowiem śmiertelne niebezpieczeństwo. Dowody wskazują na to, że w całą sprawę jest zamieszany biznesmen Ludwig (Ricardo Montalban) i jego sekretarka Jane (PriscillaPorucznik brygady specjalnej, Frank Drebin (Leslie Nielsen), otrzymuje odpowiedzialne zadanie - ma chronić królową Elżbietę w czasie jej wizyty w USA. Monarchini grozi bowiem śmiertelne niebezpieczeństwo. Dowody wskazują na to, że w całą sprawę jest zamieszany biznesmen Ludwig (Ricardo Montalban) i jego sekretarka Jane (Priscilla Presley). Na polecenie przełożonego kobieta zaczyna uwodzić Drebina, chcąc odwrócić jego uwagę i nie dopuścić do tego, by wpadł na trop działalności Ludwiga.

Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.