PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565254}

Najczarniejsza godzina

The Darkest Hour
4,6 10 844
oceny
4,6 10 1 10844
4,0 2
oceny krytyków
Najczarniejsza godzina
powrót do forum filmu Najczarniejsza godzina

Zaledwie trzy oddane głosy na ten film i już arcydzieło? Grany w USA od zaledwie 4 dni nie
ma go jeszcze nawet w internecie. Ciekawe gdzie osoby oddające te 3 głosy oglądały ten
film?

ocenił(a) film na 3
Tomik_4

http://www.1channel.ch/watch-2731137-The-Darkest-Hour
co prawda nie wiem jaka jakość bo jeszcze nie widziałam, ale jest juz w sieci ;)

djathtas

trzeba być nie złym psychopatą żeby oglądać takie filmy w jakości CAM czy TS gdzie nawet nie da sie poznać twarzy. a później oceniać taki film na FW to już zupełny brak mózgu .... to jak polizanie batonika przez papierek i chwalenie się jaki był dobry

ocenił(a) film na 3
Avenger

hehehe, racja ;) ale kto wie, ilu takich psychopatow po swiecie chodzi :P ja tu tylko pokazalam ze jest w internecie :) nie ogladalam, nie ocenialam :)

Avenger

A nie szkoda czasu i pieniedzy zeby ogladac " takie filmy "w kinie?
Gdy pierwszy raz zobaczylem plakaty i zwiastun, mysle sobie to bedzie hicior ale po ocenach i wyniku finansowym z amerykanskich kin zmienilem zdanie. Jesli kiedys go obejrze to tylko z sieci.

morgoth_1973

ja nie oceniam filmów po CAM czy TS bo po prostu takich wersji unikam jak ognia, a ludzi którzy oglądają ts, cam traktuje jako zerowców i ich opinie wyrzucam na śmietnik. film zalicza się do kategorii s-f ( lubię s-f ) jeśli w moim mieście będzie grany w kinie to być może go obejrzę na dużym ekranie. jeśli nie to obejrzę w wersji dvd-rip ( wieczorem, po pracy, z narzeczoną lub sam )
i na tej podstawie wystawię ocenę

Tomik_4

ehh do autora przeciez wiadomo ze znajda sie jacys fani tych aktorow czy czegos zwykle dzieci ktore ocenia film zanim go zobacza o ile go wogole zobacza ... przejmujesz sie tymi 3 glosami ? poczekaj na 10 000 glosow i zobacz jaka ma ocene wtedy masz wiarygodnosc co do jego oceny i prosze nie spinac bo na kazdym filmie jest ten sam niepotrzebny temat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones