PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7817}

Najdroższa mamusia

Mommie Dearest
6,2 762
oceny
6,2 10 1 762
4,7 3
oceny krytyków
Najdroższa mamusia
powrót do forum filmu Najdroższa mamusia

mozna gdzies obejrzec ten film z polskimi napisami czy tylko angielskie?

ocenił(a) film na 8
qba2291

Ten film pojawia się czasem, ale rzadko, na Cinemaxach lub MGM, z polskim lektorem.

qba2291

Jeśli pytanie nadal aktualne, informuję, że na gryzoniu jest wersja z polskim lektorem. Właśnie dziś oglądałam. Świetny film tak na marginesie.

misery76

a mozesz poratowac linkiem tu lub na pw lub dodatkowa informacja? niestety nie moge go znalezc a chetnie bym obejrzal ;_

junior_dos_santos

Nie mogę wkleić linka do tego serwisu, bo go odrzuci. Film jest dostępny, przed chwilą sprawdzałam. Rozumiem, że wiesz, jaki serwis kryje się pod kryptonimem "gryzoń"? Nie mogę wpisać prawdziwej nazwy, bo to niezgodne z regulaminem. Otwórz ten serwis i wpisz w wyszukiwarkę "najdroższa mamusia" albo "mommie dearest pl" i znajdziesz w polskiej wersji językowej - lektor, bardzo dobra jakość. Miłego seansu ;-)

misery76

oczywiscie ze wiem, wpisywałem na kazdy mozliwy sposob i jedyne co odnalazłem to niestety wyłącznie wersja eng.

junior_dos_santos

To dziwne. Nie wiem, jak Ci pomóc, bo nie wolno wklejać linków do gryzonia. Może jakiś drobny błąd ortograficzny robisz? Może zaznacz, żeby szukało wyłącznie plików video. Przed chwilą sprawdziłam ponownie. Wpisałam "mommie dearest pl" Film jest i działa. Lektor mówi po polsku. Wyskakuje cała strona użytkowników, którzy mają ten film. Pojemność 1,15 GB, nawet w tytule jest wpisane PL. Najwyraźniej coś źle wpisujesz, bo dlaczego miałoby u mnie pokazywać, a u Ciebie nie. A obejrzałeś fragment przed ściągnięciem? W takim małym okienku pierwsze 10 minut jest dostępne żeby sprawdzić, czy film działa. Może wydaje Ci się, że to wersja angielska, a jest z lektorem. Obejrzyj ten fragment testowy i sprawdź.

misery76

Dobra, znalazłem, faktycznie jest. Dzięki wielkie za naprowadzenie, z nieznanych powodów wyświetlały mi się wszystkie wersje eng na samym początku, dopiero jako ostatnie pojawiły się te PL. Biorę się za oglądanie. Pozdro

junior_dos_santos

No to super. Miłego oglądania :-)

qba2291

Noc z czwartku na piątek 02/03 lutego
W tej chwili oglądam na Paramount Channel..., bedzie powtórka w sobotę późno w nocy o 2.40 tez na Paramount

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones