The Way Way Back

1 godz. 43 min.
6,8 49 301
ocen
6,8 10 49301
15 212
chce zobaczyć
6,7 11
ocen krytyków
{"rate":6.7272725,"count":11}
{"type":"film","id":640445,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Way+Way+Back-2013-640445/tv","text":"W TV"}]}

Nieśmiały nastolatek Duncan jedzie na pierwsze rodzinne wakacje z Trentem – nowym partnerem swojej mamy. Zapowiada się najgorsze lato w jego życiu. Nie dość, że Duncan sam o sobie nie myśli zbyt dobrze, to jeszcze Trent wyraźnie daje mu do zrozumienia, że jest totalnym zerem. Z dna rozpaczy wyciąga go nowo poznany przyjaciel Owen, któremu czasem brak rozsądku, ale na pewno nie brak optymizmu. Owen uczyni z Duncana "króla aquaparku" i sprawi, że będą to jego najlepsze wakacje.

opis dystrybutora kino

14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.

czumczum
opis użytkownika

Poniżany i nieakceptowany Duncan (Liam James) wyjeżdża na wakacje z matką oraz jej nowym partnerem Trentem (Steve Carell). Osamotniony, szukając swojego miejsca, trafia do parku wodnego, gdzie poznaje szalonego Owena (Sam Rockwell), który oferuje mu pracę. Z dnia na dzień czternastolatek nabiera pewności siebie, a najgorsze wakacje zamieniają się w jedne z najlepszych.

JeanneHayal
opis użytkownika