PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=397071}
7,3 68 569
ocen
7,3 10 1 68569
7,7 30
ocen krytyków
Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj
powrót do forum filmu Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj

Ależ niespodzianka!

ocenił(a) film na 8

Trafiłem na ten film zupełnie przypadkowo, po polskim tytule spodziewałem się głupawej komedyjki kryminalnej, a dostałem kawał świetnego kina z dwiema popisowymi rolami! Najprzyjemniejsze zaskoczenie od bardzo długiego czasu.

ocenił(a) film na 8
ayzaan

Ja dosłownie tak samo! Przęłączam kanały ,patrzę i widzę Colina...no to niech sobie leci ten film ,a jednak zaciekawił i skończyło się na tym ,że obejrzałem go cały z zachwytem tak na prawdę ,bo film zacny.

ayzaan

Zajebisty film

ocenił(a) film na 9
ayzaan

ja podobnie, obejrzałem bo chciałem go wykasować a tu super kino, polecam nietuzinkowy zaskakujący

ocenił(a) film na 7
ayzaan

włączyłem film ze względu na Gleesona, a dostałem bardzo ciekawe i jakby nie patrzeć ambitne kino. A zdjęcia Brugii są wręcz nieziemskie

ocenił(a) film na 9
ayzaan

Doskonałe dialogi i w sumie przykuwa uwagę cały czas. Również trafiłam przypadkiem na film, tym bardziej milsze zaskoczenie.

ocenił(a) film na 8
ayzaan

Identycznie. Z żoną chciałem obejrzeć komedię kina akcji, a tu taki trochę "Przekręt" wyszedł. Jak to mogło umknąć mojej uwadze, to nie wiem.
Generalnie jest teraz kolejny film z tej serii : "Duchy Inisherin" polecam sprawdzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones