PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641362}

Nalot na Bin Ladena

Seal Team Six: The Raid On Osama Bin Laden
6,0 4 246
ocen
6,0 10 1 4246
Nalot na Bin Ladena
powrót do forum filmu Nalot na Bin Ladena

Ciekawy film

ocenił(a) film na 7

Jak ktoś lubi filmy o tematyce nowoczesnej walki to na pewno się nie zawiedzie. Dla mnie film był ciekawy i nie powiem na jego temat złego słowa. Pokazuje drogę ( przypuszczenia oczywiście ) w jaki sposób odnaleziono i zabito Bin Ladena. Film o tej tematyce ocenie na 7.

ocenił(a) film na 7
adrunrl

ja także oceniam na 7, wiadomo techniki operacyjne mogą być nudnawe, ale scena finałowa gdy wiemy o kogo chodzi trzyma w napięciu i zastanawiamy się - tak wyrwali chwasta ? Niektórzy oceniają film przez pryzmat swojego antyamerykanizmu , wiadomo film propagandowy , ale nie jest taki zły . Naiwniacy uważają że tylko amerykanie kłamią, no cóż jak mam do wyboru "prawdę" amerykańska, chińską, rosyjską czy islamską , patrząc na Koreę Południową i Północną, Japonię , Niemcy i Wietnam- wolę "prawdę " amerykańską - nie przeszkadzają mi filmy propagandowe Amerykańkie tymbardziej że nie są złe

ocenił(a) film na 4
adrunrl

dla mnie słabe 4. a to dlatego że z 4 pozycji w tym temacie ( 2 książki - Operacja Geronimo i Nieałatwy dzień i 2 filmy - w/w i Wróg nr 1 ), ten wypada najgorzej. jak ktoś oglądał wroga i czytał książkę niełatwy dzień, to tego nie powinien oglądać.

ocenił(a) film na 4
P_r_e_d_a_t_o_r

Zgadzam się z Tobą, gdyż jestem świeżo po seansie Wroga Numer Jeden i przeczytaniu Operacji Geronimo Pfarrer'a i obejrzany właśnie film wygląda blado w porównaniu do wyżej wymienionych. Bardzo rozbawiły mnie sceny gdy wyspecjalizowana grupa szturmujących SEALsów wdaję się w strzelaninę jak na jakimś poligonie, waląc na oślep po murach. Według książki TEAM wystrzelił zaledwie 12 pocisków i wszystkie trafiły celu. Ogólnie film słaby, tym co nie interesują się tą tematyką również odradzam, szkoda czasu.

ocenił(a) film na 4
morus100

więc musisz przeczytać jeszcze Niełatwy Dzień, jest ciekawsza od Operacji Geronimo

ocenił(a) film na 4
P_r_e_d_a_t_o_r

tak wiem, lektura zakupiona od poniedziałku się za nią biorę, pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
morus100

Film mnie zawiódł, 6 daję za udaną akcję, nie za film. Kulawa akcja, bez emocji ogląda się prawie 3/4 filmu. Dziury w scenariuszu - np z filmu nie wynika, dlaczego zostawiono lekarza i tych dwóch wywiadowców samym sobie, a za to umieszczają więzienia dla Al Kaidy w Kiejkutach w 2011 r!. Tytuł na język polski tez "przetłumaczył" chyba jakiś gimbus.
Za to bardzo ciekaw jestem książki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones