PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=386557}

Naprzód Indie

Chak De! India
7,8 3 603
oceny
7,8 10 1 3603
7,0 2
oceny krytyków
Naprzód Indie
powrót do forum filmu Naprzód Indie

10/10

ocenił(a) film na 10

Już za sam wygląd SHAHRUKHA w tym filmie należy mu się ta ocena. :) Jak zwykle zagrał rewelacyjnie. Rozpacz, załamanie i ponowna chęć walki. Cudowne! Mimo, że znałam już wcześniej historię Kabira, to akcja "Chak De! India" trzymała mnie do samego końca w napięciu. "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą" - te słowa Augustyna z Hippony doskonale oddają klimat "Chak De". Podobało mi się, że Kabir nie poddawał się kaprysom dziewczyn. Dał im wybór. Albo chcą coś osiągnąć w życiu, albo nie. One decydują. On ich do niczego nie zmusza. Upór i determinacja z jaką chciał naprawić swój "błąd" jest godzien podziwu. O ile tu można mówić o jego błędzie. Dla mnie błędem było brak zrozumienia i nietolerancja jego rodaków. Kabir zaś wykazał się prawdziwą odwagą. Film wspaniały i z pięknym przesłaniem. Nie oddaje rzeczywistości tego wydarzenia, ale z pewnością nastrój, jaki panował w tamtych dniach. Ludzie są wspaniali. Popełniają błędy, ale starają się je naprawić. Nie załamujmy się i nie poddawajmy, nawet gdy coś nam nie wychodzi. Walczmy! "Chak De! India" podnosi widzów na duchu, dodaje sił i nadziei. Dodatkową atrakcją jest piękna muzyka z tytułową piosenką na czele: http://pl.youtube.com/watch?v=nBdi3Cm1cLc Oglądajcie ten film, bo warto.

ocenił(a) film na 7
Marguerite

Srk zagral spoko,bo mu fajny scenariusz dali,a przeciez taki film z zasady mogl byc klapa,bo takowych bylo juz sporo.
Najbardziej podobala mi sie jego taktyka gry z dziewczynami(tzn. jak psychologicznie je rozpracowal) wiedzial kiedy powiedziec stop,kiedy dac im sie wyszumiec(akcja w mcdonald's najlepsza:D)
Oczywiscie glupota ludzi,ktorzy patrza w "medialny ekranik" i biora wszystko z tamtad za "prawde objawiona" wystepuje wszedzie, i nie ma na to rady.

Zgadzam sie,ze przeslane filmu jest "gornych lotow", ale film nie trzymal mnie w napieciu, bo wiedzialem jak sie potoczy(pewne fakty daja nam wyniki itp. :)

użytkownik usunięty
Marguerite

Marguerite, zgadzam się z tobą w 100000% Świetny film! A Shahrukh...po prostu nic dodać, nic ująć! ;-D Wszystkim polecam ten filmik ;-)

ocenił(a) film na 10

Dzięki! To właśnie czuję po jego obejrzeniu. Chęć stawiania czoła wszystkim przeszkodom napotkanym w życiu. Co nas nie zabije to nas wzmocni. A SHAHRUKH... Lepiej nic już nie napisze, bo wyjdzie z tego pochwalny referat o NIM. :)

Marguerite

Nic dodać, nic ująć, po prostu świetny film!!! ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones