PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=386557}

Naprzód Indie

Chak De! India
7,8 3 603
oceny
7,8 10 1 3603
7,0 2
oceny krytyków
Naprzód Indie
powrót do forum filmu Naprzód Indie

Widziałem kilka amerykańskich filmów o sporcie, wykorzystujących znany schemat - kiepska drużyna pod okiem charyzmatycznego trenera, w wyniku nadludzkiej pracy przekształca się w mistrzowską. Wszystkie były nudne jak flaki z olejem. Bollywoodzka produkcja czerpie garściami z tego sztampowego pomysłu. I tu niespodzianka - czyni to w tak uroczy i odmienny od jankeskiego stylu sposób, że film obejrzałem z prawdziwą przyjemnością. To kino lekkie i przyjemne, ale niegłupie. Z czystym sumieniem polecam!

pawel2w

Zgadzam się w 100%. na pewno to kino niegłupie! :P CDI jest naprawdę dobrym filmem, który warto obejrzeć. Muzyka rewelacyjna. SRK jak zawsze świetny :P Czego więcej chcieć? :)

pawel2w

Zgadzam się z opinią w 100%, bo to ja ją napisałem. P.S. Drogi Kolego "pawel2w". Jeśli żywcem kopiujesz moją opinię dotyczącą "Chak De! India" ze strony film.onet.pl to z całą pewnością należałoby ją zacytować, a nie wpisywać jako własną. Pozdrowienia :) Antysportowiec

Tutmozis

Oj Paweł, nieładnie tak czyjeś wypowiedzi :P

Madleen

Uciekło mi słowo "kopiować" :P




Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones