PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=386557}

Naprzód Indie

Chak De! India
7,8 3 603
oceny
7,8 10 1 3603
7,0 2
oceny krytyków
Naprzód Indie
powrót do forum filmu Naprzód Indie

Drużyny dziewczęcego krykieta ;) nie mogę sie doczekac ;)

ocenił(a) film na 10
Monibuni

Ja tez, kocham Szarusia i nie oge się juz doczekać aż ten film oglądnę.

ocenił(a) film na 10
Monibuni

Już mam ten filmik , ale problem ze znalezieniem napisów ;/ kurcze uwielbiam go z tą bródką ;) mógłby jej nie golić ;)

ocenił(a) film na 10
Monibuni

O maj gad filmik z szarusiem...

Czy wyście ocipiały? To dorosły mężczyzna a nie pluszak a filmiki to są na youtube...

ocenił(a) film na 10
gothica23

To już nawet zdrobnień nie można używać ;p dobrze Proszę Pani czepiająca się szczegółów..... ;)

ocenił(a) film na 10
Monibuni

Można, ale w pewnym momencie robi to się dziwne...
Jak myślisz, czy mężczyzna mający 42 lata chciałby aby wołali do niego "Szaruś kiedy następny filmik?"

ocenił(a) film na 10
gothica23

Jak ktoś zadałby mu to pytanie on czarująco by się uśmiechnął i odpowiedział już niedługo... ( sam kiedyś przyznał że lubi zdrobnienia swojego imienia)... i nie jest taki drobiazgowy jak niektórzy i pomimo iż rozumiem twój problem i to że niby "ocipiałyśmy" ;p to uwierz mi robisz z igły widły i do niczego to nie prowadzi..... ;)pozdrowionka ;)

ocenił(a) film na 10
Monibuni

No dobra już się nie wtrącam jak Bóg mówi że lubi zdrobnienia to lubi :)
ale błagam wyluzujcie troszkę :P

użytkownik usunięty
gothica23

Gothica zgadzam się z tobą!
Nie można nazywać "Szarusiem" mężczyzny, który ma ponad 40 lat i 2 dzieci!
To tak jakbyście na mojego ojca zaczęły wołać Duziunio :/
obleśne...
I nie ma co tu luzować...bo nawet Shahrukh Khan tego by nie zniósł, albo znając jego poczucie humoru zaczął by się śmiać...
Pamiętajcie dziewczęta... na każdym porządnym forum obrywają za to uszy, więc uprzedzam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones