Odtwórz Zwiastun nr 2 (polski) 2:01
Film

A Long Way Down

2014 1 godz. 36 min.
6,7 47 832
oceny
6,7 10 1 47832
18 599
chce zobaczyć
4,9 8
ocen krytyków
{"rate":4.875,"count":8}
{"id":"212133","linkUrl":"/film/Nauka+spadania-2014-212133","alt":"Nauka spadania","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/21/33/212133/7596753.2.jpg"}
Kilka osób chcących popełnić samobójstwo w sylwestra zawiera pakt, że poczeka z decyzją do walentynek.
{"userId":"49468","thumbnail":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/ph/21/33/212133/471698_1.2.jpg","title":"Twarde lądowanie","link":"/reviews/recenzja-filmu-Nauka+spadania-15591","more":"Przeczytaj recenzje Filmwebu"}
Twarde lądowanie
Na kartach powieści Nicka Hornby'ego cierpki humor sąsiaduje z depresyjną aurą, a ironia ustępuje czasem... ... czytaj więcej
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Nauka spadania
Zwiastun nr 3 (polski) 3:23
Nauka spadania
Zwiastun nr 2 (polski) 2:01
Nauka spadania
Zwiastun nr 1 2:13
Nauka spadania - Zwiastun Nr 3 (polski) 21 marca do naszych kin trafi film [b]"[film=212133]Nauka spadania[/film]"[/b]. Z tej okazji mamy dla Was nowy, długi polski zwiastun. Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek.

Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do walentynek.

boxoffice
$7 176 347 na świecie
$13 347 w USA
$7 163 000 poza USA
na podstawie
dystrybucja
studio
BBC Films / DCM Productions (finansowanie) / Film4 (finansowanie) / Więcej...
inne tytuły
Rolę J.J. początkowo miał zagrać Emile Hirsch, niestety ze względu na konflikt terminów musiał z niej zrezygnować.
Główni bohaterowie filmu zawierają pakt samobójców, który ma obowiązywać od Sylwestra do Walentynek. Jednak gdy w jednej ze scen Martin i Jess spotykają się z ojcem dziewczyny pod budynkiem parlamentu, zegar na Big Benie pokazuje godzinę 16:40. Scena ta rozgrywa się w ciągu dnia, mimo że o tej porze roku w Londynie powinno już być ciemno.
Kiedy JJ i Jess idą do miejsca, w którym zaginęła siostra dziewczyny, przez chwilę razem obserwują latające jerzyki. Ptaki te migrują jednak w zimie na południe, tak, że nie powinny latach w Wielkiej Brytanii w styczniu i lutym, kiedy rozgrywa się akcja filmu.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Film nie dla idiotów!!! Zwłaszcza gdy twój umysł i stan rozumowania jest na poziomie gimbazy.

  Drizzt_Do_Urden ocenił(a) film na 10

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • 6/10 ciekawy, wciagajacy, a pozniej nudny i przewidywalny

  Bambim ocenił(a) film na 6

  Film ma dwa oblicza - to lepsze na poczatku i niestety gorsze na koncu. Pierwsza polowa jest wciagajaca i nawet trzymajaca w napieciu. Widz probuje zrozumiec co siedzi w glowach bohaterow i zrozumiec ich poczynania. Niestety mniej wiecej od polowy poziom ... więcej

 • 7/10

  kokilka2 ocenił(a) film na 7

  Naprawdę dobry film.Jestem pozytywnie zaskoczony po seansie.Niewiele o tym filmie słyszałem,ale cieszę się że go zobaczyłem.Bardzo dobra fabuła.Fajnie dobrana obsada.Warto zobaczyć.

 • Przyjemny, ale barakowało czegoś błębszego i psychologicznego.

  dkf ocenił(a) film na 7

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Sama przyjemność!

  Froogo ocenił(a) film na 9

  Już dawno nie oglądałem filmu z taka przyjemnością. Od pierwszych do ostatnich minut - przyjemny... tak, to najlepsze określenie dla tego obrazu. Aktorzy super dobrani. Gorąco polecam!

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.