PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462544}

Nazywam się Khan

My Name Is Khan
7,7 34 511
ocen
7,7 10 1 34511
6,8 5
ocen krytyków
Nazywam się Khan
powrót do forum filmu Nazywam się Khan

Arcydzieło, które pokazuje charakterystykę człowieka cierpiącego na zespół Aspergera,
niszczącą siłę prześladowań religijnych, oraz inną stronę skutków ataku na World Trade
Center. Absolutnie wspaniałe kino z najbardziej genialnym aktorem jakiego znam.
Czy muszę coś jeszcze dodawać?

ocenił(a) film na 8
karolina9494

Jak dla mnie jedna z najciekawszych jego ról....choć wszystko przed nami:)Tańca tu nie ma, muzyka jest świetnie dobrana ( 2 utwory zdarza mi się nucić:)), film daje do myślenia. Nie można porównywać go do podobnych amerykańskich produkcji bo to kino bolly, które kieruje się innym spojrzeniem na świat... Co sądzisz o jego roli w Ra One?

Nekroskop38

Niestety nie miałam przyjemności obejrzeć tego filmu. Dlaczego właśnie o niego pytasz?
Za to ostatnio widziałam film Don 2 i po zakończeniu seansu, nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić. "Za szybko się skończył" ;). Film podziałał na mnie mega pozytywnie, chciałam więcej. Uwielbiam Dona, a druga część mnie nie zawiodła.
Masz jakiś ulubiony film z SRK?

ocenił(a) film na 8
karolina9494

Pytam o Ra .One bo został zupełnie inaczej zrealizowany , dużo efektów...bardziej matrixowy niż bolly i jeszcze Akon śpiewa.....
nawet SRK gra inaczej niż dotychczas.Sama nie wiem.Dlatego pytam czy widziałaś ten film,czy również odnosisz wrażenie,że jest on jakiś inny..
Co do ulubionych filmów z SRK : 1. My name is Khan
2. Kabhi Khusi Kabhie Gham / Don 1 ( 2 nie wciągnęła mnie)
3. Om shanti om
4. Devdas

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones