PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462544}

Nazywam się Khan

My Name Is Khan
7,7 34 513
ocen
7,7 10 1 34513
6,8 5
ocen krytyków
Nazywam się Khan
powrót do forum filmu Nazywam się Khan

W Tv ! Pytanko dla tych którzy ogladali fajny film ? Jak wy go oceniecie ? Bo mam zamiar zobaczyć :)

robert9000

świetny i wzruszający film właśnie sobie go wczoraj kupiłam :P polecam

ocenił(a) film na 9
julka3111

dziękuję za wypowiedzi wam ;p

julka3111

Możesz mi powiedzieć, co na tej płycie jest? Są jakieś dodatki, usunięte sceny?

ocenił(a) film na 10
robert9000

Film jest naprawdę znakomity i naprawdę godny obejrzenia.To jeden z moich ulubionych filmów z bollywood. Polecam. Miłego oglądania;)

ocenił(a) film na 10
robert9000

Niesamowity:). Zapada w pamięc......

robert9000

Właśnie obejrzałam Khana w tv. Mam fazę na Bollywood - brakuje mi takich cukierkowych widoczków i naiwnej, trochę pokrętnej ale w finale spełnionej miłości. Ten film obejrzałam bez wstania od tv, co rzadko mi się zdarza:) Rola Shk, super. Przekonał mnie. Historia momentami naiwna, ale film daje do myślenia. Lekko przekombinowany, jak to w Bollywood:) Wiem, że obejrzę go znów. Ogólnie? Zrobił na mnie wrażenie, przez większą część wywoływał wzruszenie i uśmiech sympatii na twarzy. Polecam

robert9000

Dobra może ktos powie ,że to naiwna historia,ale ja uważam inaczej.Ten film pokazuje prawde, konflikty religijne były, sa i beda a tutaj widzimy ,ze zawsze znajdzie sie jakies rozwiazanie. Owszem film odrobine przypomina Slumdoga..., głównie przez klimat indii(ja osobiście bollywood nie lubie) ale slumdog po kilkukrotnym obejrzeniu stał sie moim ulubionym filmem. I z reguły nie płacze na filmach trudno ze mnie wycisnąć łzy tak dzis łyz popłyneły......polecam :)

ocenił(a) film na 9
Alexxxiz

Film obejrzałem i zgadzam się z wami myslałem na początku że będa ciagle tancować i spiewac a tu cos innego i dobzre obejrzałbym go jeszcze raz i tak zrobie ;) 9/10

robert9000

To trochę taki Forrest Gump w wydaniu bollywoodzkim. B. duże podobieństwo tych postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones