PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462544}

Nazywam się Khan

My Name Is Khan
7,7 34 513
ocen
7,7 10 1 34513
6,8 5
ocen krytyków
Nazywam się Khan
powrót do forum filmu Nazywam się Khan

Niestety polska premiera jest znów przesunięta. Teraz ma być 16 kwietnia. Jak tak dalej będzie to może doczekamy filmu na Boże Narodzenie.

A co z Łodzią? My też mamy Multikino (choć wciąż pod nazwą Silver Screen).

ocenił(a) film na 10
Anushka_S

A już planowałem wypad 12 lutego do kina, ale skoro skurwiele z imperiala w kulki sobie lecą to sobie obejrzę kinówkę, nie będę czekał w nieskończoność.... to sobie dużo kasy stracą, bo większość obejrzy na kompie!

ocenił(a) film na 7
joker_mroczny_rycerz

U nas w Polsce to tak zawsze. Trzeba się już niestety przyzwyczaić. Miejmy nadzieję, ze nie zrobią tak jak robią z niektórymi filmami. Że puszcza w Polsce dopiero wtedy kiedy przyjmie się na świecie :)

ocenił(a) film na 10
Lady_Selene

Czuję się strasznie zawiedziona... już się szykowałam na walentynki a tu jak zwykle d... Mam nadzieję, że w kwietniu to naprawdę będa grali w kinach a nie tylko w ramch bollywood festival w multikinie :/

ocenił(a) film na 10
Anushka_S

dla mnie to tragedia jeszcze wyjdzie ze wscale nei bedzie

ocenił(a) film na 10
Darka114

to prawda. OK poczekam sobie jeszcze troszkę,nawet może lepiej bo w tym okresie mam urodzinki.

Karolina_24

Masakra..
A może wie ktoś czy we Wrocławskich kinach też będzie grany ten film ?

ocenił(a) film na 10
Anushka_S

1 DATA PREMIERY BYLA NAJLEPSZA A TERA :(

Darka114

Podobno ma być jednak 5 marca. Tak stwierdziła jedna osoba, która ma koleżankę w Cinema City w Warszawie. Niby przygotowują już plakaty ;)

Madleen

To premiera będzie i w Multikinie i w Cinema City?

ocenił(a) film na 6
Anushka_S

Na polskim plakacie (np. tu: http://film.onet.pl/19557,,Nazywam_si%C4%99_Khan,film.html ) jest data 16 kwietnia. I według stopklatki premiera też 16 kwietnia, więc pewnie tak będzie :)

Irmgarda

To ja już nic nie wiem... Znowu na Interii napisali, że "My name is Khan" 12 lutego wchodzi na polskie ekrany :D

ocenił(a) film na 6
Anushka_S

Nie wierzyłabym Interii, lecz stronie dystrybutora (http://www.imperial-cinepix.com.pl/products/2876-NAZYWAM-SiE-KHAN-), gdzie jest podana data 16 kwietnia. Zresztą 12 lutego to nie jest dobra data - za duża wtedy konkurencja w postaci polskich komedii romantycznych, które wtedy ludzie najchętniej wybierają. Indyjski film z mało znaną obsadą (przeciętnie, nie mówię o ludziach zainteresowanych) jest w tym momencie średnią alternatywą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones