PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462544}

Nazywam się Khan

My Name Is Khan
7,7 34 513
ocen
7,7 10 1 34513
6,8 5
ocen krytyków
Nazywam się Khan
powrót do forum filmu Nazywam się Khan

Wyczekiwany film

ocenił(a) film na 8

"My Name Is Khan" jest chyba najbardziej wyczekiwanym filmem ze względu na powrót słynnej pary :) Ja wyczekuję go również ze względu na ciekawą rolę Shahrukh'a, podobno główny bohater ma mieć lekki autyzm, jestem ciekawa jak się sprawdzi w tej roli. Na pewno nie jest to łatwe do odegrania.

ocenił(a) film na 10
Vinanti

juppi!!!! dzisiaj czyli 7 stycznia miały ruszyć pierwsze zdjęcia. Ja się tam nie mogłam doczekać, ich wspólnego powrotu przez 8 bardzo długich laaat. Ale coraz bliej do obejrzenia mi tego filmiku. Wytrzymam tych parę miesięcy, a potem wsio zrobię by zdobyć ten film. Gorzej będzie potem jak będę musiała czekać znowu parę lat by obejrzeć ich wspólny film. A SRK z pewnością da sobie radę z tą rolą. On ma wielki talent aktorski, chociaż niektórzy go nie dostrzegają.

ocenił(a) film na 9
Karolina_24

Napewno sie uda ten film, dlatego że słynny duet Shah rukh khan i nasza droga i zawsze radosna kajol są wspaniali. Każdy film z ich udziałem się udał np:
Czasem słońce czasem deszcz
Żona dla zuchwałych
Baazigar
Karan i Arjun
i inne.
Czekam na ten wspaniały film. Myśle że mnie zaskoczy, pod względem obsady i scenariusza. Zapraszam na mojego bloga. pozdrawiam bollymanów;)

ocenił(a) film na 10
kajol2

Ja sie już nie moge doczekać, ale pocieszam sie tym że jest coraz blizej.
Jeżeli już ponad rok wytrzymałam to wytrzymam i te 4 miesiące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones