PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=584357}
6,5 2 943
oceny
6,5 10 1 2943
New Kids Turbo
powrót do forum filmu New Kids Turbo

Trafiłem w sieci na tych popaprańców daaaaaawno temu. Z tego co pamiętam, to zupełnie przypadkiem. Ale już pierwszy kontakt mnie uzależnił. I tak mi zostało. Jak poszło info, że będzie fabuła, nie mogłem się doczekać. No i w końcu jest.
Co mogę powiedzieć o filmie? Absurdalność humoru przebija prawie wszystko, co do tej pory miałem okazję spotkać. Nawiązanie do Monthy Pythona byłoby świętokradztwem ale chyba tylko z Mistrzami można tych Holendrów próbować porównywać.
New Kids Turbo właśnie zaliczyłem ale wiem, że się nie skończy na jednym seansie, bo masę smaczków w tym filmie przy pierwszym podejściu przeoczyłem, to trzeba powtórzyć, nie raz i nie dwa heh.

Nie polecam przeciętnemu widzowi, bo strzeli focha, obrazi się i walnie mi brutalny, odwetowy komentarz. Natomiast ludziom otwartym, lubiącym absurd, humor wysoce specyficzny, z całą stanowczością polecam. :)

ocenił(a) film na 7
itaar

Popieram w 100%, bardzo fajny film. Można oglądać i oglądać, a muzyka na plus! Mi najbardziej się podobało to, gdy byli w tej stajni i rzeczy nazistów - na zawsze zapamiętam ten moment. 8/10 i do ulubionych!

ocenił(a) film na 8
Nemrof

najlepsze jest te techno puszczane w samochodzie <umcyk umcyk umcyk> :D

ShasOBrawleR

To nie techno tylko poźne Rave a bardziej Happy Hardcore.

ocenił(a) film na 8
spots_2

Odjechany, pozytywny a jednocześnie nie tak chamski i głupi jak podobne komedie made in usa. Raczej dla widzów o otwartych umysłach ;)

spots_2

to scooter zrobił

ocenił(a) film na 10
kaikoss

New Kids to byl kiedys happy hardcorowy zespół... scooter też kiedys taka muze robil i tak o to sie spotkali :) ps film wyywalony w kosmos! :) polecam!

kaikoss

wszystkie kawałki do tego filmu pochodzą z Offensive records ! wszystkie a jesli nie to wiekszość zrobił Paul Elstak ! Scooter nie robi własnych kawałków , kradnie i skleja sample śmieć jeden :D

ocenił(a) film na 7
tizek2

No ale Scooter był jednym z pierwszych zespołów które grały taką muzę. Może w ostatnich latach ich twórczość podupadła, ale w latach 90-tych byli najlepsi!

ocenił(a) film na 8
itaar

humor jak smak: jeden woli whisky, drugi woli piwo. Jak ktoś lubi TAKI humor to uśmieje się po pachi :-) Ja ubawiłem się doskonale :-)

ocenił(a) film na 7
siouxie

ja podobnie, były momenty, gdzie prawie popuscilem :D

ocenił(a) film na 8
tomastomas

Wlaczylem,zobaczylem,poszedlem slipy do toalety zmienic,na szczescie gdy drugi raz ogladalem obylo sie bez wypadkow.

drsmierc

nie wiem dlaczego ale najbardziej rozbawił mnie dzwięk odkurzacza wciągającego potłuczoną szybe :D za każdym razem jak to widze to się śmieje :DD

itaar

Jest ten film z polskim lektorem?

Rara888

niestety nie

ocenił(a) film na 7
itaar

To że jest to specyficzny humor, nie da sie ukryć. Jeśli ktoś przebywał jakiś czas w Holandii i mentalność Holendrów zna, to doceni humor zawarty w tym filmie.

ocenił(a) film na 9
itaar

Zgadzam się z Tobą. Okazuje się, że kieszkam całkiem niedaleko Maaskantje, więc jak pogoda będzie trochę lepsza, wybiorę się tam rowerem :)

ocenił(a) film na 10
Poustis

Jak masz zamiar wybrac sie rowerkiem to uwarzaj na tuningowanego zielonego Opla z 5 Po.jebami na pokladzie:D

ocenił(a) film na 9
qlimaxhardstyle

Zawsze rozglądam się wokół, czy takowy przypadkiem nie jedzie :)

ocenił(a) film na 8
Poustis

znacie jeszcze jakies filmy w ten desen? :)

ocenił(a) film na 9
bazhc

Szukaj kontynuacji czyli New Kids Nitro :)

ocenił(a) film na 8
itaar

widziałem trailer, szukałem dobrej wersji do ściągnięcia, no ale jeszcze nie ma :) Wczoraj w koncu ogladnalem i mega mi sie spodobało :D CUNT! :D

ocenił(a) film na 10
bazhc

Jak ktos obraca sie w klimatach hardcore techno to daje sobie leb uciac ze film stanie sie jednym z ulubionych:D

itaar

Zajebiste!!!!!

Aż chce się krzyczeć: "HOW MUCH IS THE FISH!!!"

ocenił(a) film na 8
itaar

Film w pytę. Zarówno pierwsza jak i druga część! Taki humor, to ja rozumiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones