PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508494}

Nic osobistego

Nothing Personal
7,2 11 538
ocen
7,2 10 1 11538
6,7 7
ocen krytyków
Nic osobistego
powrót do forum filmu Nic osobistego

.. i autentyczny, - wyznacza nowe trendy młodsza o 20 lat kabieta zakochuzieśje się w facecie... i mam głęboko gdzieś,że w niektórych mózgach uchodzi to za pedofilię

ocenił(a) film na 5
adamxx68

Niby u kogo ma zachodzić to za pedofilię skoro to dorosła kobieta ?

Coś tak piszesz prowokacyjnie,ale już bez większego sensu.

ocenił(a) film na 6
RAC_79

Wczesniej widziałem pewien dokument ->> http://www.filmweb.pl/film/Czy+mężczyźni+to+pedofile-2012-647027 w którym przypadkowe osoby rysują portret pedofila jako starszego pana zabawiającego się z 18-latką.

ocenił(a) film na 5
adamxx68

Już sam tytuł pozwala (co prawda możliwe,że pozornie) stwierdzić,że ten dokument to jakieś marginalne wypociny jakiegoś desperata.

Nie wiem też w jakimś państwie Ci ludzie opisywali też portret pedofila. Z tego co się orientuje w takim USA jest 21 lat więc takie portery z 18 i starszego mężczyzny nie byłby niczym dziwnym. Chociaż widzę kraj produkcji Holandia,a tam jest 18....Może ludzie wrażliwi moralnie na takie rzeczy nie zgadzają się z tym mimo że prawo nie ma podstaw do stwierdzenia o pedofilii.

ocenił(a) film na 6
RAC_79

To dokument a nie film fabularny i żadne niczyje wypociny. Sorry ale nie masz pojęcia w jakim kraju panuje wiek przyzwolenia,w Ameryce jest to 16 lat,w Hiszpanii 13.. to kraj definiuje Cię czy jesteś pedofilem. Z medycznego punktu widzenia pedofilem jest osoba która odbywa stosunek z osobą sprzed rozpoczynania okresu dojrzewania

ocenił(a) film na 5
adamxx68

Doczytaj dokładnie,bo napisałem,że jest to film dokumentalny. Możliwe,że popełniłem błąd odnośnie wieku i nie widzę w tym większego problemu. Dobrze,że istnieje takie coś jak prawo i to ono może także nieco złapać za mordy niektóre osoby które lubują się w młodszych dziewczynkach.

Myślę,że granica do 15 jest dosyć dobrą opcją..

P.S Widocznie Hiszpania to jakaś dzicz.

ocenił(a) film na 1
RAC_79

A mnie strasznie denerwuje główna bohaterka. I żadnego wątku miłosnego nie zauważyłam :-/

użytkownik usunięty
adamxx68

Jeszcze go nie widziałem, ale czyżby to był drugi film ze Stephenem Rea o związku z młodszą kobietą? Bo pierwszym jest Guinevere z 1999 (Sarah Poley)

ocenił(a) film na 9
adamxx68

W filmie różnica między nim a nią to 20 lat? Bo między aktorami grającymi główne role wynosi ona 36 lat. Sporo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones