PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508494}

Nic osobistego

Nothing Personal
7,2 11 539
ocen
7,2 10 1 11539
6,7 7
ocen krytyków
Nic osobistego
powrót do forum filmu Nic osobistego

Za krótki!!

ocenił(a) film na 8

Zbyt szybko przekonało się do siebie dwoje samotników, mam wrażenie jakby wycięto kilka scen. Ta ich relacja powinna się rozwijać w znacznie wolniejszym, bardziej dopasowanym do formy filmu tempie. Niemniej jednak film bardzo dobry, daję 8/10 ale wrażenie niedosytu pozostaje bo można było zrobić z tego coś większego.

ocenił(a) film na 5
spanki_00

[UWAGA MOGĄ BYĆ SPOJLERY!] Jeśli rzeczywiście to mieli być samotnicy jak chce większość na tym forum to w ogóle nie powinno się rozwinąć !
Oto mężczyzna -samotnik, prawdopodobnie śmiertelnie chory, oswaja kobietę- samotnika po to by po jego śmierci miał kto zapłakać(sic!). Oto kobieta stroniąca od cywilizacji, nie wahająca się wybierać jedzenia ze śmietnika w jednej chwili znajduje wręcz rozkosz w ,,tarzaniu się" w świeżej pościeli i w kontakcie z mężczyzną dość szybko przyjmuje utrwalone role społeczne(tym bardziej, sic!). Oboje przeszukują swoje kieszenie ... z samotności?
Ponieważ scenariusza jest mało, nadużywa się krajobrazu i to jest tak jak niedoświadczony aktor nie mający do wypowiedzenia żadnej kwestii nie wie co zrobić ze swoim ciałem, choćby z rękami.Z drugiej strony pamiętam, iż to debiut i autorka deklaruje programową niewiarę w dialog międzyludzki. Z takiej perspektywy rzeczywiście film intryguje. Przyciąga też uwagę widza niebanalna uroda Lotte Verbeek, konsekwentny montaż, zgodny z aurą obrazu. I jeśli ,,Życie ukryte w słowach" to film rewelacyjny to ten co najwyżej średni.
Good night and good luck, esforty.
5/10

ocenił(a) film na 6
esforty

Przeszukiwał kieszenie żeby testament napisac-tak to odebralem.

ocenił(a) film na 5
balech

Co jeszcze mój pogląd uwiarygadnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones