PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213145}
7,5 41 120
ocen
7,5 10 1 41120
6,7 10
ocen krytyków
Niczego nie żałuję Edith Piaf
powrót do forum filmu Niczego nie żałuję - Edith Piaf

Bardzo wzruszający

ocenił(a) film na 9

Film sam w sobie nie jest jakimś wielkim dziełem sztuki filmowej, ale ma wielką moc. Czerpie ją z niezwykłych kolei życia tej wyjątkowej osoby, jaką była Edith Piaf, z jej przeszywających piosenek, wreszcie z brawurowej roli Marion Cotillard. Ta moc jest tak wielka, że wyciska prawdziwe strumienie łez. I choć intelekt się wzbrania, to serce każe ocenić ten film na wysokie 9/10. A ja bardzo chętnie mu ulegam. I nie przejmuję się nawet tym patosem, który bije z tej krótkiej notki - bo znów nie słucham się rozumu...

ocenił(a) film na 8
snoopy

Myślę, że film jest bardzo dobry, a można powiedzieć, że rewelacyjny. Według mnie można powiedzieć, że jest dziełem swoistym, opowiadającym o dość burzliwym życiu Edith Piaff. Śmiało można dać mu 9. Jedynie co mi się nie spodobało, to retrospekcje nie nie do końca dokręcone. Chodzi przede wszystkim o wątek po koniec filmu, gdzie na łożu śmierci Edith przelatują fragmenty z życia. Tam jest krótki wątek o dziecku Edith. Trochę za szybko. Ale i to ma swój urok filmu.

ocenił(a) film na 5
ors

Właśnie, właśnie. Zgadzam się, że ten wątek był za krótki. Dlatego mi na przykład nie pozwalały się cieszyć historią błędy techniczne. Montaż i zdjęcia.

ocenił(a) film na 8
snoopy

Osobiście oglądałam ten film z wielkim zainteresowaniem, również dlatego, że lubię Edith Piaf. Film bardzo mi się podobał i śmiało mogę dać mu 9/10 pkt.

ocenił(a) film na 5
Gabrysia21

wg mnie marion grała szalenie nierówno - jako schorowana, umierająca kobieta była świetna, ale sekwencje z czasów "sukcesu i pijaństwa" są nieznośne, przeszarżowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones